День 694. 18 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 694. 18 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 18 Янв. 2024 20:20

Відписалися друзі з лівого берега.

Як пишуть, на цю хвилину живі, здорові. Все по старому. Тільки дуже гучно.

Вони молодці, тримаються. Живуть теперішнім часом, не планують навіть на годину вперед.

Молимося за них, постійна тривога. Вони стали для нас ріднею.

***

Волонтери привезли ліки для працівників молочнотоварної ферми у Новодмитрівці.

Таким чином благодійники віддячили людям за допомогу мешканцям Херсонщини в період окупації, коли господарство надавало жителям області безкоштовне молоко.

***

Дивовижні херсонці. Війна, снаряди, міни літають, а є люди в Херсоні, які в таких умовах вирощують голубів. І неабияких, а породистих, спортивних. Справжніх чемпіонів. І щоб голубам не було нудно, то до них підселили фазанів. А охороняти птахів допомагають сторожові коти.

***

Здорожчала удвічі та утричі. Мова про картоплю. Нині на ринку вона коштує від 17 гривень за кілограм. Ціни б'ють всі рекорди.

***

Ще недавно по Перекопській їздив тролейбус, але після обстрілів маршрут відмінили. Зараз всі дроти сплутались, вулиця спустошена

***

Минув рік від дня трагічної загибелі колишнього очільника МВС Дениса Монастирського, його першого заступника Євгена Єніна, працівників відомства, екіпажу та цивільних осіб на місці катастрофи.

***

В Херсоні ОСБ плитами зашивають вікна не тільки в домівках, а й понівечені обстрілами херсонські автівки.

***

Голлівудський актор Мікі Рурк збирає $1 млн на відбудову будинків у Херсоні

***

У мене дома вже стільки ключів, що вже не знаю чиї де. Родичі, знайомі, друзі, сусіди як виїжджали з міста, то мені комплект лишали. Треба вже як у гуртожитку робити таку шафку з ключами як у вахтерши. І на кожну звʼязку – по бірці. Так що, якщо мою хату розбомблять, то я без даху не залишусь. Аби тільки ключи не переплутати.

***

Хожу буває по Відню і то платан мені нагадає Суворівську, то Дунай наше Дніпро, то песик на рекламі Патрона. Ще у Відні є дві башти ППО ще з часів війни. От думаю такі б у Херсон, вони б там зараз знадобилися. А ще думаю, що непогано було б нам у австрійців запозичити те, що вони з усього можуть туристичну атракцію зробити - от наприклад з ТЕЦ зробити от таку лялечку. Ну і вміння старе цінити. Навіть старовинні вуличні писуари, я вже про будинки не кажу. Але все одно скучаю неймоворно по Херсону.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів