День 692. 16 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 692. 16 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 16 Янв. 2024 19:30

Ну, що ж, сьогодні вночі і до мене в будинок прилетіло… Цим покидькам мало було втопити наш будинок, так вони його ще зруйнували та й спалили! Колись жила собі щаслива родина, лунав дитячий сміх – тато, мамо, троє дітей, а ще кицька та німецька вівчарка, яка в цю ніч була на вахті. На щастя, вона дивом не постраждала! Зараз її «відпаюємо» собачими смаколиками. Якщо після потопу ми ще мріяли зробити ремонт та повернутися – то вже мрій немає! Снаряд 152 мм, який влетів, вироблений 06.23 року, зовсім свіженький! Зараз без особливого місця проживання, без роботи – що нас чекає в майбутньому? Знаю одне – нас не зламати! Життя сильних людей дуже боляче б’є і ставить на коліна! Для того, щоб вони в черговий раз зібралися силами і встали з колін! Сьогодні сумуємо, завтра збираємось силами, а з після завтра починаємо вставати з колін! Український народ переможе! Слава ЗСУ! Слава Україні!

***

українці жартують у соцмережах (чесно стирила, не моє):

- В когось є мануал по збірці F-16 в домашніх умовах? (Бажано в PDF й українською мовою).

- Шукаю те ж саме по ядрьоній бімбі

***

"Останнім часом нас обстрілюють усе більше. І вдень, і вночі гатять прямо по будинках. Немає у росіян графіка: коли хочуть, тоді й стріляють.

Цей обстріл, що був вночі, – дуже потужний. Електрика у селі пропала, маємо надію, що хлопці виручать, полагодять лінію. Ремонтом займається і Херсонобленерго, і наші волонтери допомагають”, – ділиться жителька Станіслава Вікторія.

***

Прочитав, що уряд планує розробити програму повернення українців з-за кордону. Згадався анекдот про папугу. Закінчується фразою: "Отрежьте мне язык! Я хочу это видеть!".

***

Багато знайомих жаліються, що начебто Фейсбук погрожує закрити сторінку через начебто їхні неправомірні дії, і що треба терміново "розібратися". А для цього треба перейти за посиланням. Що вам сказати? Посилайте їх куди подалі, бо це - шахраї маскуються (доволі незграбно) під служби Фейсбук. В жодному разі не переходьте за лінком, бо ризикуєте втратити не тільки особисті данні, а й обліковий запис.

Фішинговими повідомленнями мене атакують вже давно, але мама вчили мене бути чемним.

***

У ніч з 15 на 16 січня росіяни майже повністю знищили один з районних відділків Нацполіції в Херсоні. Кілька поліцейських отримали контузії. Від вибухової хвилі у розташованих навколо багатоповерхових будинках, будівлях школи та суду пошкоджені вікна.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів