День 687. 11 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Нещодавно йшла повз одну установу. Жодного вцілілого вікна, а скляна вивіска на стіні цілісінька…

***

Безуглу вони вигадали, щоб відвернути нашу увагу від Верещук.

***

Вы знаете, я сегодня задумался, а правильно ли я жил и живу, что я мог сделать, но не сделал, успею ли я что-то еще сделать, ведь каждый день может стать последним. Нет, я не боюсь, я через день играю в рулетку с жизнью и этого сам не понимал. Не знаю почему, но именно сегодня я задумался об этом. Я каждый день думаю, как и чем заправить машину, что бы поехать туда, где меня ждут, просто так не поездишь. Им надо отвезти корм, ведь они не люди и не скажут и не попросят, но, когда приезжаешь, они бегут, они рады тому, что пусть не каждый день, но о них помнят.

***

Господи, я дожила до цього! В Херсоні більше немає Потьомкінського скверу — є сквер Михайла Грушевського. Вулиця, прости Господи, 28-ї Армії, тепер — Валентини Крицак, а на Острові є вулиця Сестер Диканських. І це лише частина тих перейменувань, до яких так боляче і довго йшли! То я ще про вулицю Миколи Хвильового замість Панфілова мовчу. 

Всім любителям неначасології і “шо, теперь ракеті лететь не будут, да?” — за російським кораблем. Слів добирати не буду: я хоч і не МОЗ, але попереджаю 🙂

***

Зранку росіянці милуються водами на вулицях Новосибірська, там черговий колапс. 

Цікаво, на кого це спишуть? На бандерівців, ворогів народу, поганих місцевих начальників? Уже пішли чєлобітниє на путіна?).

Маємо таких “сусідів” – коли у них рве труби, вони напиваються і йдуть до вас битися, а не ремонтують свій пройоб. І це справді важко осягнути здоровим розумом. І немає там ніякого особливого аршину. У  сусіда-  алкоголіка  “бєлочка”, а ніяка не таємниця душі, от і все. 

***

Херсонська міська адміністрація придбала нові комунальні автобуси.

Придбано два нових комфортабельних автобуси за кошти міського бюджету. Вони середньої пасажиромісткості, вітчизняного виробництва, марки “Isuzu”. Вартість кожного – 3 150 000 грн. 

Перший новий автобус вже виїхав на 5 маршрут. Другий наразі проходить підготовку фахівцями підприємства та  найближчим часом теж вийде на лінію.

Відомо, що окупанти цинічно знищили майже весь міський транспорт: автобуси і тролейбуси у Херсоні були пошкоджені та розграбовані. Зокрема, було викрадено 37 комунальних автобусів.

***

СБУ затримала у Херсоні колаборантку, яка під час окупації міста примусово “паспортизувала” пільговиків.

Під час окупації обласного центру вона підтримала російських загарбників та увійшла до керівного складу так званого “управління праці та соцзахисту рф”. 

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили затриманій про підозру.

Наразі вона перебуває під вартою. Зловмисниці загрожує до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. На що вона розраховувала, знаходячись у Херсоні?

***

Найбільша моя подяка сьогодні, у всесвітній день “ДЯКУЮ” –  нашим соколам-воїнам ЗСУ і хлопцям, які неймовірні, – з ППО!

Молимося за вас!!!

 

  • Пов'язані записи

    Бояться ударів по логістиці: на ТОТ Херсонщини окупанти створюють новий спецбатальйон

    Українські захисники продовжують завдавати ударів по логістиці рашистів на тимчасово окупованому лівобережжі Херсонщини, через що в окупантів виникли серйозні проблеми. Аби убезпечитись від нових уражень ворог формує на ТОТ області…

    Подробиці
    «Фотофакт з минулого»: фонтани в Херсоні часто використовували як басейни

    У рубриці «Фотофакт з минулого» публікуємо цікаві історії з довоєнного життя Херсонщини. Далі – про херсонські фонтани й традицію купання в них. На цій світлині, зробленій на початку 2000 років,…

    Подробиці