День 680. 4 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 680. 4 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 04 Янв. 2024 20:10

З російського полону звільнили сержанта Херсонського прикордонного загону Вадима Максименка. Він потрапив у полон на кпвв «Чонгар» 24 лютого 2022 року, у першій день повномасштабної війни.

***

230 наших захисників повернулись з полону. Серед них 48 тих, хто вважався зниклим безвісти

***

На новогодние праздники орки обстреляли деревья в Херсоне. Такие вот русские - как ни с мирными, так с деревьями воюют…

***

В умовах коли зі світлом в Херсоні постійні проблеми, генератор рятує. Шкода, що бензину на нього не напасешся. Але наші люди знаходять вихід. Газ. Пропан-бутан. Купляєш карбюратор з газовим редуктором, від’єднуєш рідний карбюратор і ставиш новий. Потім запускаєш генератор від бензину, перекриваєш подачу бензину, і коли почне закінчуватися бензин у карбюраторі (він почне «захлинатися») відкрити газ на балоні і повернути регулятор на редукторі (помаранчевий). Так відсотків на 30 дешевше. Можна і на природній газ перейти - тоді ще дешевше буде.

***

Пригласили нас в гости. Говорят, приходите с батей, у нас шуба, холодец, салат из крабовых (но не с рисом, а с огурцами), водка в наличии, огурцы соленые. Мы вышли часов в 8 и тут как раз в том квартале, куда нас пригласили как гаааахнуло. У меня аж уши заложило. – И что вас это остановило? – Не-а, нас это не остановило.

***

Скандали навколо гумористичного телевізійного контенту - це вже тенденція. Наші виробники таких шоу, схоже, будуть отримувати на горіхи усе частіше. Усе тому, що раніше їхні тупі жарти лишалися без уваги. Нині ж суспільство змінилося і їм рано чи пізно доведеться на це реагувати.

***

Вкрали ще один рік домашнього затишку.

***

На днях очікується погіршення погоди у зв'язку з переміщенням південного циклону та затоком холодного арктичного повітря. А в багатьох багатоповерхівках Херсона досі немає тепла

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів