День 671. 26 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

“Тут жила кума моєї дочки. Її одразу вбило…”, – розповідає пргго масований російський обстріл жителька Чорнобаївки. 

Днями окупаційні війська випустили по селу двадцять пʼять снарядів з артилерії. 

Били по оселях людей, освітньому та медичному закладах, сільськогосподарському обʼєкту, а також стоянці комунального транспорту. 

***

Не багато про мобілізацію. 

Моя особиста думка….

Ті хто хотіли воювати вже воюють…

Залишилося ті хто воювати не хочуть…

Це цілком природно.. 

Серед не бажаючих воювати мене дратують:

– ті хто не хочуть воювати на фронті, але готові воювати з народом у тилу-поліція, прокуратура, судді, митники та їхні діти.

– Ті хто не хочуть воювати на фронті, але хочуть керувати всіма, в тому числі і тiмі хто воювали-чиновники всіх мастей та діти цих чиновників.

І ті й інші мають пільги від держави – ранні пенсії, доплати, квартири, санаторії та ін.

– окремим рядком хочу виділити закордонну диванну армію, яка громить всіх в “інтернеті”. Ці всі знають, всі вміють, але “волею долі, часто випадково” виявилися не на Батьківщині. 

Їм би помовчати в “ганчірочку”, а не показувати свій шароварний патріотизм.

Інші мене особисто не дратують.

– їх я розділив би на дві групи: ті хто приносять користь Україні (платять податки) та всіх інших.

***

Сонячно, приблизно +15, пташки спіівають, нічого не нагадує про вчорашню вечірню роботу протимопедних військ.

Побачивши перший трассер, подумав, що якийсь дивний односельчанін так святкує Різдво, запускаючі салюти. Інші червоненьки цяточки на небі переконали, що ні, не святкує. А противнючий, дзижчашчий звук мопедного двигуна остаточно повернув у реальність…

Через прильот по кориту, що перевозило мопеди до Криму, може цих летючих падлюк буде поменше…

***

операція самоліквідація: 

“Российский военнослужащий на «Лексусе» вылетел на встречку и врезался в КАМАЗ с ранеными военными в оккупированной части Запорожской области. 2 человека погибли, 13 ранены”.

***

Шалено вітаю «експертів» у транспортуванні іранських безпілотників у стрічці. 

Експерти з мобілізації, тримайтесь.

***

А де ж поділася секта “Свідків Арестовича”, яка мене живцем їла за критичні зауваження на його адресу? Чи шо, пройшло кохання? 

Ті закохані в нього жіночки чують, до чого він закликає?

Давно вже прошу, вмовляю, благаю: не закохуйтесь в політиків, бо все, що вони кажуть, то маніпулятивні тексти, написані політтехнологами їхнього проекту. Але жінки невблаганні: швидко закохуються, потім ще швидше розкохують.

А ви зараз розумієте, який тепер у нього проект?

 

Пов'язані записи

Понад 14 млн грн на ліквідацію наслідків обстрілів: у Херсоні уточнили програму аварійних робіт

У Херсонській громаді працюють 11 аварійних бригад комунального підприємства «Парки Херсона», які закривають вибиті вікна, ремонтують покрівлі та усувають пошкодження після російських атак.   Начальник ХМВА Ярослав Шанько затвердив зміни…

Подробиці
Окупанти звозять інфіковані туші тварин на скотомогильники на ТОТ Херсонщини – ГУР

ГУР МО України повідомляє про біологічний тероризм на ТОТ Херсонщини – російські терористи навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки, звозячи інфіковані туші на скотомогильники. Йдеться про звезення туш…

Подробиці