День 658. 13 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Все думав, писати про це чи ні. Напишу. Я не розумію людей, які після кожного чергового обстрілу пишуть у Фейсбук щось по типу – «Херсон, ви як?». Просто не можу зрозуміти що ці люди, в тому числі деякі мої френди, хочуть почути в коментарях у відповідь?

Так, Херсон – під постійними обстрілами і всі цивільні люди для ворога – потенційні цілі. Але якщо, не дай Бог, вашій знайомій людині прилетіло, ви ж не думаєте, що вона відразу побіжить вам про це писати в коментарях? А якщо, на щастя, цього разу не ти – то що писати? Злякався, не спав, побіг в укриття…Можливо, я чогось не розумію, і в цих «перекличках» дійсно є якийсь глибший сенс, ніж назбирати коментарів і лайків. 

***

Я нарешті в ній побувала! Це юрта незламності! В Києві. Вона працює)) там тепло. І багато цікавого. Торік кілька таких юрт під час блекауту нам передали з Казахстану. А біля юююрти, (оооууужас!))) стоїть ялинка, прикрашена  бавовною.

***

Вчора вперше зробили окопні свічки та відправили на херсонський напрямок. Парафін закінчився так швидко….треба ще! 

Пробачте хлопці що не багато…обіцяю зробити ще.

***

Війна на мене діє на даному етапі так – більше хочеться писати  епітет “чудово” щодо хороших людей у коментарях. Бо, як виявилося, інколи ми не встигаємо казати гарних слів, а от срачу у нас багато непотрібного (господибожемій я не про критику влади)

***

Зараз одним з топових напрямків так званої «евакуації» з тимчасово окупованих територій Херсонщини на території рф є Тюмень.

Саме туди наполегливо пропонує виїжджати нашим людям окупаційна влада, мотивуючи тим, що там є вільний житловий фонд та буде можливість швидко реалізувати житловий сертифікат. 

Звичайно, ніякої гуманітарної підтримки або допомоги з працевлаштуванням ніхто навіть не обіцяє. 

До речі сьогодні в Тюмені -21 °C.

Охочим погодитись на обіцянки рф — «курорти» Тюмені чекають на вас.

***

А хтось реально вважає ситуацію із Київстар смішною.

Читаю деякі коментарі, і соромно. 

Сміятися або насміхатися?

Ні, не знаємо різницю.

І ще додамо зловтіхи.

Щоб точно всі почули і зрозуміли, що, ні, вам не здалося.

Це свої своїх.

Що ще повинно статися, щоб люди почали думати?!

***

У Тернополі у креативному кластері Na пошті відкрилась виставка «Інший ландшафт». Усі автори та авторки робіт — херсонці, які розкидані по всьому світу. 

Ця виставка об’єднує херсонських митців, які не втратили зв’язок між собою, та допомагаю проаналізувати їх досвід у нових воєнних умовах. 

***

Історія про лайф-хаки. Один дядечко розповідає, що якщо включити одночасно три мікрохвильовки і відкрити у них дверці, то це збиває шахед з пантелику. І тоді він точно в тебе не влучить. От такі у нас корисні поради в Херсоні. Це вам не відео про те, як гранат порізати чи зробити із пляшки чашку.

 

Пов'язані записи

«Це схоже на агонію окупантів»: Шанько – про посилення ударів по Херсону

У Херсоні окупанти ще активніше почали використовувати безпілотники різних типів, дедалі частіше завдають ударів по транспорту. Про це розповів начальник Херсонської міської військової адміністрації Ярослав Шанько у ефірі телеканалу «Ми…

Подробиці
Ще одна справа про шпигунство: жителя ТОТ Херсонщини засудили 12 років ув’язнення в російській колонії

Окупанти продовжують відкривати кримінальні справи проти жителів ТОТ Херсонщини. До того ж працює це по одному і тому ж шаблону, і спрямовано на залякування та придушення спротиву серед місцевого населення.…

Подробиці