День 652. 7 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 652. 7 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 07 Декабря 2023 19:20

Сьогодні день хустки. Моя хустка потонула у будинку, з якого все викинули(((

***

Ми прогуляли школу. І, як були у шкільній формі, так і поперлись в "Шумен" дивитися чи то "Малєнькую Вєру", чи то "Роковую ошибку". І там, і там Нас не пустили, бо то було кіно "до 16". Через кілька років ми брали участь у змаганнях з пауерліфтингу у клубі "Міленіум". Я взяла 2 місце. А ще з маленьким сином дивилися там колись "Ліло і Стіч". А дискотеки? А Дні народження радіо? А... Відбудуємо, правда ж?

***

Вийшла з чату будинку. Скиглять і скиглять. Я розумію, що всі при правах, бла-бла-бла. Але ж аби хтось взяв відповідальність чи запропонував допомогу! Чи щось конструктивне... Інфошум та претензії. Правильно все ж я зробила, що скоротила свої волонтерські години. Не хочу обслуговувати лінь та нахабність. Це розбещує. А ось купити пару кіло картохи самотній сусідці, погодувати тварин чи допомогти моїм підопічним з інвалідністю - нема питань. Ну, коротше, напихала в чат тверезої критики з поздоровленнями - і па-па!))) І сидю, на очах сльози. Всього лише кілька донатів, а весь вечір пишуть матусі скадовських малюків із подяками. Це донат! Просто клік! І стільки світла...

***

День місцевого самоврядування. З початку вторгнення на Херсонщину росіян вражена була тим, як вистояли громади, як чинили спротив. Лідери громад побували у полоні, деякі викрадені і нині там.
Є і зрадники, сподіваюся, що кожен з колаборантів буде як кива).
Місцеве самоврядування ще отримає виклики. Але загалом -це основа основ українців, бо ми люди хуторянські і хазяйські, але коли треба-вміємо будувати спільно фортеці (в усіх сенсах).
Тому вітаю всіх, хто був чи є причетним до місцевого українського (підкреслю) самоврядування.

***

наші громади - то сила. їх лідери - то герої. переживаємо за тих, хто досі у неволі. зрадникам - дорога до киви

***

Наш безлюдний Острів.
Весь у ранах.
Моєму будинку дістається добряче. У квартирі вибиті всі вікна. Вітер ганяє по порожнім кімнатам. Сьогодні приліт у перший підʼїзд, є поранений. Люди прибирають розбите скло і радіють, що всі живі.
Такий наш незламний Херсон.

***

Росіяни оголосили про евакуацію населення з окупованої Нової Каховки.
Тих, хто хоче, щоб їх вивезли на «безпечну територію» мають зареєструватись і 13 грудня зібратись біля лікарні.
Куди і на яких умовах повезуть — невідомо. Нагадаю, що після минулих евакуацій люди опинялись в найбільш депресивних районах росії в шоці.

***

Скільки зрадників сиділо поруч, за одним столом. Єдине, що тішить - поруч були ті, на кого можна покластися й зараз. Час відкрив справжні обличчя.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів