День 647. 2 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 647. 2 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Ганна Власенко 02 Декабря 2023 19:15

Херсон... 2 грудня, на вулиці +15 і начебто прийшла весна, квітнуть квіти, чути вибухи, люди ходять, займаються звичайними справами, для когось сьогодні може бути останній день, хтось проживе довге життя...

***

Херсонці, чиї домівки знищила велика вода, обстріли, вже отримують сертифікати, за якими можна придбати житло по країні. Це правильно. Але боляче, звісно, що частина людей так і зробить, залишиться деінде. Але це і справедливо, бо життя триває.
Я з тих оптимістів, які знають, що ворога проженуть далі. І ми будемо будувати. І не будемо відбудовувати геть все, бо не все вже й треба відбудовувати.

***

Філософія життя в прикордонні з росією (не лише в нашій області з її морськими кордонами, а загалом), має змінитися. Там мають жити ті, хто обороняє, передусім. Загалом, там має бути територія, де питання безпеки буде головним при виборі будівництва чи, наприклад, збереженні музейних експонатів.
Кожен мешканець таких регіонів має знати, в який куточок країни можна перебратися у випадок чого - от просто конкретний населений пункт. Ті, хто лишається жити у таких зонах, перелік професій, що забезпечуючи життєдіяльність, мають отримувати доплати.
Бо росія, на жаль, лишиться на карті. Так, ситуація там може скластися різна, але це як життя по-сусідству з шизофреником, який забуває приймати ліки.

***

Служба безпеки України завершила розслідування проти фейкової “ректорки” Херсонської державної морської академії Ганни Тіхосової

***

Здається, що херсонців вкотре забули повідомити про щось важливе і новеньке.
Єрмак каже, що скоро почне працювати аєропорт в Борисполі, бо ми маємо надійну ППО, а міністерство спорту пропонує дозволити заповнювати глядачами стадіони на футбольних матчах, бо це вже безпечно.
Хлопці, а шо з Херсоном і з тими десятками рашистських КАБів і сотнями артобстрілів на день? Коли можна тут відвідати стадіон і відлетіти з аєропорту Чорнобаївки, щоб вас ніколи більше не бачити і не чути?

***

Піймав себе на думці, що українське суспільство стає чим-то схожа на Індію. Народжується прототип кастової системи.
Скоріш за все, с цим категорично не погодяться жителі центру і заходу. Щоб зрозуміти прірву треба пожити в Херсоні.
Справа не тільки в доходах населення. В Херсоні тільки чиновники отримують гарантовано велики статки, а більшості ледве вистачає на харчування. Все населення прифронтових територій стало жебраками, а Кабмін закріпив статус своїм нещодавнім рішенням. (1194 від 14.11.23). Тепер комісії по обстеженню пошкодженого житла, припиняють роботу по обстеженню і більш того, кого вже обстежили, відмовляють у компенсації та виплатам, до моменту, коли місто стане безпечним.
Ну, а поки Київ готується відкрити аеропорт Бориспіль, у Херсона задача вижити.

***

Ми відповідальні за тих, кого приручили!
На жаль, у Херсоні чимало чотирилапих опинилися на вулиці, покинуті господарями, які виїхали. І тому респект кожному мешканцю, який в таких складних умовах піклується про котиків і собачок, як своїх, так і безпритульних! За можливості треба підтримувати таких людей.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів