День 636. 21 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Ніколи не вірила у провіщі сни, загалом перестала сни бачити останні роки. А тут – квіти, що вже втратили красу через зиму, в одну мить розквітли незвичайним цвітом.

На мить -почуття перемоги і спокою.
Нехай все так і буде, після втрат і довгого шляху українці заслужили.

***

Виникла побутова проблема, для вирішення якої було треба дещо купити в “Епіцентрі”. Збираємося туди. В голові – купа різних думок. І раптом промайнуло: “Так, ми ж їдемо в “Епіцентр”. А чи не треба зайти за чимось і на “Фабрику”, щоб не їхати в ті краї вдруге?”.
Навіть зібрався спитати про це дружину. Але схаменувся, на кілька секунд “завис”, а потім мене аж пересмикнуло.
Яка, блін, “Фабрика”???!!!
Виходить, я через нагромадження різних думок в голові трохи втратив зв’язок з реальністю і відчув себе в Херсоні у мирний час, коли торгівельно-розважальний центр “Фабрика” (для не херсонців: він і “Епіцентр” розташовані неподалік один одного) ще був цілісінький і працював.
Зараз в Херсоні і “Фабрика”, і “Епіцентр” знищені росіянами. Точніше, один “Епіцентр” повністю знищений, другий сильно пошкоджений і, здається, не працює.
Нещодавно я викладав пост про те, що тривале переселенське життя призводить до змін в самоідентифікації як мешканця певної території. Простіше кажучи, багато чого в голові перемішується. Ось і приклад приспів.

***

Забрали військове ПДФО у громад і передали Держспецзвязку. Тому самому, керівництво якого, сьогодні затримали правоохоронці за багатомільйонні крадіжки з бюджету…

***

пишуть, у Брилівці в росіян щось було – і вже нема.

***

У Херсоні стартував опалювальний сезон: Херсонська ТЕЦ та “Херсонтеплоенерго” запустили котельні, — ХОВА
А у вас вже теплі батареї?

***

Сьогодні мешканців Білозерки глибоко вразила трагічна звістка про передчасну смерть Алли Волошиної.
16 листопада під час ворожого обстрілу Білозерки молода жінка отримала тяжке поранення. В той день загинула її мама Світлана.
На жаль, лікарі не змогли врятувати і доньку…
Аллі було лише 28…

***

Є про що онукам розказати. Починаючи від “Україна без Кучми”. Тому що Гідність і Свобода!

***

“Дім там, де серце”, — написано на чашці, з якої я вдома п’ю каву. (Ну як вдома? В чужій орендованій хаті.) Чашку мені подарували, вже коли я була тут, у Львові, бо приїхала без “приданого”, зрозуміло. За рік чашка вже встигла стати щербатою — “як моя доля”, кажу я.

***

Мій дім – моя фортеця. Напис на дверях у підїзд “Утром открывайте” и “9-00 закрыто”. Щоб миші та рашисти не лізли

Пов'язані записи

У Центрі нацспротиву розповіли, як окупанти затискають жителів ТОТ Херсонщини у лещата

Російська окупаційна влада на лівобережжі Херсонщині продовжує тиск на місцеве населення. Як наголошують у Центрі національного спротиву, головна мета загарбників – максимально зачистити українське поле та створити ілюзію повної інтеграції…

Подробиці
Удар по групі розмінування на Херсонщині: ворог уперше застосував ракету «Іскандер»

Після російського удару по саперах на Херсонщині Норвезька гуманітарна організація призупинила роботу в Україні. Стало відомо, що розміновувачі загинули внаслідок удару ракетою «Іскандер». Загиблі й поранені – українці Як повідомляла…

Подробиці