День 635. 20 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 635. 20 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 20 Ноября 2023 19:20

Перший сніг, це світлі спогади дитинства, так гарно, і усі ми загадували бажання, а я загадую, як розтає цей сніг, хай тануть кошмари на Херсонщині.

***

Херсон, як оті троянди під час негоди, похилений, але не зломлений. Негода пройде, вороги зникнуть і місто знову розквітне.

***

Народ масово публікує радісні фоточки про перший сніг ...
Мене той сніг вже другий рік поспіль не радує ! Бо перше що я думаю про той грьобаний сніг так це про те що він в окопах . А потім з нього грязь непролазна. І дубаріщє. І наші пацани там ото в тому ... Яка тут радість в тому снігові(

***

Подобається спостерігати за тим, як жінки вибирають плаття.
Жінка років 30+ прийшла з мамою, йдуть на весілля, вибирають плаття. Мама коментує:
- Нам плаття. То буде весілля, людей багато, знаєте. Нам треба таке плаття, щоб не соромно було в селі на весіллі.
Мама суворо дивиться на продавців. І таке буває в 2023).
Інша молода жінка вибирає трикотажне плаття. Вона знає, що хоче. Їй не треба порад.
Що стосується мене, то я роблю як завше - дурню. Купую плаття, яке найближчим часом нікуди одягти. А планувала чоботи. А ну їх, ті чоботи. У мами на горі знайшла старі, які відправила колись у відставку. Щоб коли приїжджала на Великдень вночі могла у церкву взути на холод. А плаття - це терапія, це думка про театр в Херсоні, про зустріч з друзями. Це як символ віри.

***

Сьогодні в продуктовій крамниці читала опис імпортного товару і спосіб викортстання на англійській, вишукуючи чи не містить цей вироб молочних продуктів і як його правильно вживати, та була вражена , що мені важко читати англійською і я думаю над словами, які 100% знала донедавна. І що ж там читати!!!
А німецька для мене поки що також не дуже доступна. Плаваю десь над...
Оце такої!!!
Замість навчитися отупіла зовсім! Ні те, ні се.
Але є плюс. В моїй групі по вивченню німецької я потоваришувала з Наталкою з Іванофранківська (як вона мовить - з Франека). Завдяки цьому я стала більш вільно розмовляти українською.
Але ж я ніяк не чекала, що для того, щоб навчитися української, мені потрібно буде опинитися в Німеччині десь біля кордону з Нідерландами, і майже дев'ять місяців вивчати німецьку по 5 годин на день.
Воістину несповідимі шляхи Господні!!!

***

Мы уже привыкли наверно, что слова восхищения стойкостью наших военных и Херсонцев исходят от самих Херсонцев!!! У "верхней власти" совсем другие заботы! Дорогие друзья, терпенья нам, думаю, настанут и наши времена!

***

Тим часом, окупаційна адміністрація втекла з Олешків до Великих Копанів!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів