День 622. 7 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

П’ять місяців з дня затоплення частини Херсонщини внаслідок руйнування Каховської ГЕС російськими військами.

***

Вислови нові пропоную.
“замість як не срачка, то болячка”, пропоную “як не фаріон, то арестович”)

***

Такі новини в країні, що заходити сюди не хочеться, і читати нічого не хочеться і писати нічого не хочеться. Останні надії зникають. Хтось витягує на загал стару комуняцьку хвойду, чий політичний труп вже муміфікувався. Нас російські КАБи і обстріли так не лякають, як оці намагання зміни головнокомандуючого і намагання розділити ЗСУ за мовною ознакою.

***

Джарилгач, Кінбурн, тепер тварини з Асканії. Бо ця орда може лише вбивати та руйнувати.
Бракує слів.

***

Евакуація це не забаганка влади! А в першу чергу ваша безпека та ваших рідних, особливо дітей. В таких умовах вони щоденно отримують тяжкі психологічні травми, не мають можливості розвиватися та спілкуватися з однолітками, жити своє дитинство. Я була в ролі ВПО, бачила шелтери і розумію як складно залишити свій дім. Проте на вагах – життя! І не лише ваше! Переміщеним особам надається фінансова допомога; гуманітарна (повірте, дуже гарна); шелтери з дуже гарними умовами; чимало безкоштовних курсів для ваших діток; медицина, лікарі. Волонтери допомагають з евакуацією з усіх населених пунктів, це безкоштовно! Останнім часом посилилися обстріли і невідомо яка зима чекає на нас попереду. Вивезіть діток, допоможіть евакуюватися пенсіонерам поблизу, будьте відповідальними!

***

Ще тільки початок листопада, а АТБ вже готове до Нового року)

***

1. Не організовувати багатолюдних святкувань, якщо не глибоко в тилу. Та й то, будуть кращі часи
2. Не носити додому, де живуть діти, гранати. Не дарувати гранати. Зброю зберігати у сейфі. Не хвалитися перед друзями чи дітьми зброєю. Загалом, є полігони, тири.
Є ще, звісно, багато Не. Але, напевне, вони всі прописані і відомі. Поки ми не будемо занудливо дотримуватися Не, ми будемо доганяти конями ракету.

***

Тепер, коли захочуть культурно вилаятись на дуру – просто будуть казати: ти що безугла?

***

Роспабліки: В Бурятии жители вынуждены брать кредиты, чтобы купить дрова. Им просто нечем греться будущей зимой.

***

Логічно було б сфоткатись в шльомі і броніку на фоні херсонських краєвидів. Але я спочатку поїм креветок.

***

Малий бізнес не опускає руки. Он нещодавно на Таврійському відкрилася піратська бухта. На вході в бухту зустрічає пірат з треуголкою з черепом та кістьми. Щось підказує, що цей пірат незабаром зʼявиться в орчих пабліках з підписом «а вы не верили, что в Херсоне окопались эсесовцы»

Пов'язані записи

«У нас живуть коти й одуд»: як тварини стають частиною фронтового життя захисників Херсонщини (фото)

Українські захисники на фронті часто є рятівниками й друзями для чотирилапих і пернатих – тварини стають частиною побуту військових. Про дружбу з котами та порятунок одуда «Гривні» розповів військовослужбовець, який…

Подробиці
Ваучери замість наборів: як підтримують жителів прифронтових громад на Херсонщині

У межах проєкту «Гідність та стійкість прифронтових громад» жителі Херсонщини можуть отримати ваучери на придбання засобів гігієни у магазинах. Реалізується проєкт вже не перший рік, «Гривна» писала про його продовження і у…

Подробиці