День 621. 6 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Московія вбиває.

Системно.

Цілеспрямовано.

Людей.

Історію.

Економіку.

Культуру…

Все, до чого може дотягнути свої липкі щупальця…

Пам’ятаю, як вже після 14-го, коли я почала називати сусідів московією, багато хто мені робив, м’яко кажучи, зауваження.

Шепотілися за спиною, інтриганили потрохи, бо у вічі не всі могли собі дозволити висловитися…

Деякі “із добрих помислів” попереджали, мовляв, ти тут собі дозволяєш таке, а що, якщо хтось тому розкаже, чи тому…

***

Про Дива в Херсоні!

Дива – вони бувають різні! Для когось дивом вважається, якщо Творець виконує чиюсь волю.

Для мене диво – виконувати волю Творця.

Для нас Херсонців, для тих, хто в місті – це після багатогодинних обстрілів  зустріти новий день і творити нову історію міста та України!

***

Сумую… Як же гарно було сходити з подругами в ліс по гриби, а потім на дачі все обробити у смачнюче соління і закатку!

Що там на дачі після затоплення навіть не знаю.

***

Які гарні люди гинуть на війні. Це не лише про те, що це хороші люди були, це  про те, що  з кожного фото дивляться прекрасні обличчя.

***

Російські окупанти обікрали в минулому році Херсон, а тепер з ,,Асканії Нової” вивозять тварин в Краснодарський ,,Сафари парк”. Фашисти.

***

Ніч снів.

Наснилось, що їдемо на лівий берег. Ніби вже є переправа та хлопці там кричать на водіїв та регулюють рух. І ще щось було, але то інша історія.

***

Коли питають як взагалі ситуація у вас там, в Херсоні. То, приблизно так – тільки за минулу добу росіяни випустили по області 87(!) авіабомб. Це такі штуки 500+ і більше кг вагою, що зносять в нуль будівлі. 

І це ще не рахуючи випущених під шість сотень снарядів з мінометів, артилерії, градів, танків, БПЛА. Теж всього за добу.

Але що. Люди продовжують ходити на роботу щодня, в магазини, в кав’ярні пити каву, допомагати один одному, допомагати військовим, рятувальникам. Сміятися над росіянами, планувати майбутнє, одружуватися, і, звісно, вірити у перемогу.

***

Цікаво почитати про рівень зарплат на Херсонщині –  прифронтовій. 

Центр зайнятості  Херсонської області оприлюднив актуальні вакансії на початок листопада.

Серед затребуваних – будівельники, кадровики, землевпорядники, медики.

Найнижчі зарплати пропонуються кур’єру та  практичному психологу – 6700 грн, а найвища лікарю-патологоанатому – 28000 грн.

 

Пов'язані записи

«У нас живуть коти й одуд»: як тварини стають частиною фронтового життя захисників Херсонщини (фото)

Українські захисники на фронті часто є рятівниками й друзями для чотирилапих і пернатих – тварини стають частиною побуту військових. Про дружбу з котами та порятунок одуда «Гривні» розповів військовослужбовець, який…

Подробиці
Ваучери замість наборів: як підтримують жителів прифронтових громад на Херсонщині

У межах проєкту «Гідність та стійкість прифронтових громад» жителі Херсонщини можуть отримати ваучери на придбання засобів гігієни у магазинах. Реалізується проєкт вже не перший рік, «Гривна» писала про його продовження і у…

Подробиці