Путін, звісно, не вічний. Раніше чи пізніше все буде. Але, люди, від перестановки росіян їх сутність не зміниться.
***
Чому Кремль активно грає в гру «Путін помер і потім не помер»?
Протягом трьох днів двічі нам розповіли, що Путін помер, а Пєсков двічі, дуже оперативно, відповів, що це брехня, а Путін здоровий і щасливий.
Звідки така активність? В РФ (глибинний народ) почав дуже активно обговорювати тему двійників, а ще, цей самий народ переживає, що Путін старий і може піти, не назвавши наступника. Тому політтехнологами Кремля було прийнято рішення, що це питання треба довести до абсурду. Тому запустили Соловʼя, канал «генерал СВР» і т.д. Розрахунок технологів простий: ще пара таких викидів, а вони обовʼязково будуть, і, всі почнуть відмахуватися від теми старості і двійників. Потім Ц тема їх дожене, звичайно, але це буде потім.
Але, що росіянам ще важливо, так це те, що українці, попри все це, продовжать активно слухати брєдні Соловʼя і вірити його бздурам
***
Свято все одно буде, бо дітям це потрібно. А, може, не тільки дітям. А дива? Дива створюють ЗСУ
***
У День української писемності та мови просто хочу черговий раз нагадати:
ХерсонА замість ХерсонУ!
У кожному другому матеріалі місто Херсон відмінюють неправильно.
Звільнення кого/чого – ХерсонА.
Везуть допомогу кому/чому – ХерсонУ.
***
Написала Радіодиктант національної єдності. Неймовірно влучні слова Катерини Калитко, прочитані харизматичним Олексієм Гнатковським: “Дороги України – переплутані нитки любові… Немає нічого красивішого, ніж їхати через усю країну і вбирати її поглядом”.
І ще, звісно, про мости: “Підірвані мости лежать животами у своїх ріках – і ріки обіймають їх”. Згадала рідний Антонівський міст і Генічеському міст, який ціною свого життя підірвав бережанець Віталій Скакун, щоб затримати окупантів 24 лютого 2022 року. Слава українським героям!
***
За минулу добу – 36 КАБів по Херсонщині!
Те, що донедавна було рекордом, стало буденністю – на жаль, новий «рекорд» – це доба 23-24.10 – було 48 КАБ від терористів рф
***
Знаете, когда я на работе желаю нашим военным «Берегите себя»,ещё ни разу меня не поправили «Бережіть себе»,спасибо ребятам!
И к чему это я?
Ах да, по поводу языка.
Всегда славлю наш город Херсон не смотря ни на что!
Всем добра и благоразумия!









