Терористи рф за минулу добу скинули на Херсонщину рекордну кількість авіабомб – 36
***
І знову хочу писати про щось гарне, життєрадісне, оптимістичне, а воно мене знову геп по голові і грюк у душу. Хотіла зателефонувати товаришеві, але думаю, хз що він, де він. Вже ж не раз чула про людей, яких раніше вважала нормальними, які допомагали нашій армії, а вони тойво, зрадники. Але як то кажуть, перестрахувалася. Якби була коса, стала б дибки.
Люди добрі, що ж це коїться?
Звідки ця гниль береться у ніби то нормальних людей? Чого їм не вистачає?
Я не скажу, що так вже жалкую, бо нема за ким. Просто черговий раз в шоці.
***
У Каховці на Херсонщині загарбники «конфіскують» житло тих, хто виїхав з окупації, відповідає за це місцевий колаборант Олександр Нагай.
Представники окупаційної адміністрації міста почали ходити по багатоповерхівках і перевіряти, в яких із квартир проживають люди, а в яких – ні. Якщо хтось за квартирою доглядає, вони вимагають протягом кількох днів принести їм документи на житло і довести своє право власності на нього. Тим, хто цього не зробить, погрожують «конфіскувати» нерухоме майно на користь країни-окупанта.
***
Російські терористи щодня нещадно обстрілюють Херсон, природа ж у відповідь дарує розквіт бузка на Острові.
***
Росіяни визнали, що вдарили по логістичному терміналу Нової пошти на Харківщині і вбили цивільних.
Пояснили це, як завжди, розповідями про «мальчіка в трусиках».
***
В Херсоне – как на минном поле. Только на минном поле под ноги смотрят, а у нас вверх надо смотреть – мины ж оттуда летят.
***
Помітив, що домашні песики зовсім нервові стали у людей – на відміну від вуличних. Як обстріли починаються, так домашні не замовкають, а вуличні – спокійно собі лежать і носом не водять.
***
Проросійські користувачі дискредитують українських біженців у соцмережах, щоб погіршити імідж українців у світі — Інститут масової інформації.
російські наративи, зокрема, поширюються через дописи в групах допомоги українцям за кордоном, у повідомленнях, відео та коментарях до них у соцмережах, а також у коментарях до відеороликів на YouTube.
Найчастіше проти українських біженців використовують наступні наративи:
– не хочуть працювати, а лише паразитують на соціальній системі;
– “подорожують” із країни до країни в пошуках більших соцвиплат;
– виїжджають з умовно безпечних регіонів України заради грошей, які вони можуть отримати у статусі шукачів притулку за кордоном;
– нахабні й не цінують допомогу, яку їм надають за кордоном;
– мають більше привілеїв у порівнянні з біженцями з інших країн.









