День 604. 20 жовтня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Сьогодні в Херсоні значно тихіше. Один день… Тепло, квітнуть жовтневі троянди, п’ятниця-кінець робочого тижня. І чомусь в мене сподівання, що будуть гарні новини.

***

Сподіватися – це стиль життя по-херсонськи і, мабуть, кожний з нас, залишаючи домівку вранці, перевіряє, чи є в друзів/родичів запасні ключі, чи є в сумці документи, чи в доступному місці турнікет/аптечка? Особливість життя в тому, що, тимчасово перебуваючи в іншому місті/області/країні, хвилюєшся ще більше, ніж знаходячись в Херсоні – як там всі, хто залишився і працює?

***
про перейменування вулиць у Херсоні.
1. Так, на мою думку – на часі. Навіть дуже.
2. Є цікаві ідеї і міркування. Зокрема, й про центральний проспект. І тому особисто я вирішила ще почитати, що думають інші, перші ніж висловлюватися в голосуванні.
3. Я не проти квіткових назв, де вони доречні. Але в нас є нагальне питання – формування національної ідеї, а це передбачає, що ми маємо прийняти в своїх головах певні зміни. Бо це таки відповідальність – етап створення нарешті сильної держави. Це відповідальність на покоління.
4. Звісно, має бути враховано, що у Херсоні є своя прекрасна історія і чудові люди, яких треба вшановувати. І свої гарні історичні назви мають бути, щоб туристам і нам самим було цікаво ходити і вивчати навколишній світ.
5. Загалом давайте думати ще про те, що ми будемо будувати нові вулиці. І буде ще що називати. І будемо будувати нові корпуси лікарень, школи, припускаю інші будівлі прекрасні і на честь людей гарних і їм можна давати імена. Тому без образ і істерик (і таке є) – хочемо на честь когось ще назвати щось, давайте планувати і робити.

***

І до гарних новин.
Пʼяні російські «асвабадітєлі» втопили в озері Сиваш самохідний зенітний ракетний комплекс «Бук».

***

Президент України Володимир Зеленський приїхав у Херсонську область. Разом з ним приїхали голова ОП Андрій Єрмак та один з його заступників Роман Машовець

***

Ілья Ківа погрожує нам нарешті розпочати справжню війну, а не ось ось все. Ну все, тепер точно пора починати боятись.
Кожного разу згадую, як оцю скажену тварюку до нас у Херсон були призначили заступником начальника поліції ще в 2015 році. Чому отаке до нас?

***

Як хочеться повернути Херсон таким, яким запамєятався до війни…прокляті нелюді руйнують моє місто

***

Ви питаєте ЯК ТАМ ХЕРСОН?
На лінії фронту.
Робіть висновки!
Херсонці, які досі в місті, то є неперевершені сміливці. Неймовірні люди!
– Як допомогти?
– Донатити і здавати кров!

Пов'язані записи

«Запасаємося продуктами, деякі товари вже не завозять»: жителі ТОТ Херсонщини – про гуманітарну ситуацію

Яка ситуація в окупованих містах і селах лівобережної Херсонщини у зв’язку з останніми подіями? «Гривна» дізнавалася із власних джерел на ТОТ, чи впливає на життя місцевого населення поступова ізоляція Криму…

Подробиці
На Херсонщині працює система персоналізованого супроводу дітей, яких повернули з окупації: куди звертатися

На Херсонщині триває реалізація пілотного проєкту з персоналізованого супроводу дітей, яких вдалося повернути з тимчасово окупованих територій, Росії чи Білорусі. Проєкт реалізується на території області з 2025 року. Нагадаємо, що…

Подробиці