День 577. 23 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 577. 23 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 23 Сентября 2023 20:49

В Херсоні гучно кожен день, часто страшно.... А у природи все за графіком. Вересень тішить по літньому теплими  днями. І надіями....

***

Поганий сон - це, мабуть, наслідок трьох гострих бажань:

- бажання помсти всім тим, хто причетний до того стану, в якому знаходжусь я і мої близькі;

- бажання зрозуміти перспективи того, що відбувається в реальності;

- бажання вирішити, що мені робити далі.

Вже стільки всього втрачено, що втрата сну - це некритично.

***

У стрічці бачила багато репостів нашої Набережної. Не зрозумійте мене неправильно, але була б то зараз найбільша проблема... Так, руйнація пригнічує. Не те щоб не було шкода, але це можна ж відбудувати. А люди, життя - от скарб. От що болить найбільше.

***

Нікого не захищаю. Але якщо спитати людей чим конкретно не задоволені? Серед тих, хто петиції підписує, скільки людей, які не в Херсоні? До прикладу, вчорашея розмова на ринку: я б цього....... ( керівн ВА) повісила. Питаю: чому? А де наші 6600? Пояснюю, що це кошти донорів. Треба чекати. І місцеаа влада на це впливу не має. І представники донора не їдуть в Херсон, бо це зона бойових дій. І що соціальні питання - зона відповідальності держави.  Відповідь:  Всеодно - погано.

***

На часах 1:13 ночи, слышен "выход" мины с Левобережья, характерный свист и тут же громкий прилет в гуще мирных домов поселка. Ровно через 10 минут, в 1:23, вновь выстрел с той стороны, снова свист и взрыв, но уже чуть в стороне от первого. Вслед за вторым выстрелом- длительная пауза.

 Ясно, что в отличие от тупинских уверений, что рф "бьет исключительно по военной структуре ВСУ", чаще всего, этой "военной структурой" являются гражданские дома и мирное население. Причем,  выработанная рашистами тактика: сделать пару выстрелов, подождать когда все успокоятся, соберутся разгребать завалы и оказывать помощь, вот тогда вновь "сыпануть" в самую гущу собравшихся, чтобы уж "наверняка"...

Практически всю ночь слышались нечастые разрывы со стороны города и Белозерки, похоже, недобратья всем не давали заснуть.

***

А нащо з таким завзяттям чекати  смерті Кадирова? Що зміниться? 

От наприклад загинув Пригожин, і що? Ще раніше Жиріновський, смерть якого теж як свято було, і що? 

Люди взагалі смертні істоти і так, буває хворіють, вмирають. Наша яка заслуга в цьому?

***

Поновив рух ще один тролейбусний маршрут у Херсоні!

Тролейбус №11 курсуватиме за постійним маршрутом: з мікрорайону Північний до площі Ганнібала.

Графік роботи – з 08:20 до 17:00.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів