День 573. 19 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 573. 19 вересня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 19 Сентября 2023 19:45

Не має сумніву, що Херсон потроху оживає - про це каже статистика і власні спостереження) За підрахунками спеціалістів нас в місті вже десь 90000, а подорож містом після відрядження -  громадський транспорт, автівки, черга в супермаркеті, кава за розмовою на літніх майданчиках, чоловіки, що розклеюють рекламу вікон/дверей... 

Це все, як у кінофільмі про апокаліпсис, на фоні вибухів та пострілів вже не дивує, але кожного дня в місті є загиблі/ постраждалі і тому знайомі/колеги, що на короткий термін заїзжають до Херсона, вважають нас, м'яко кажучи,  не сповненими розуму))) 

***

У херсонців забрали дачі, рибалку, гідропарк, трц фабрику та посвяту в курсанти.

Це, ніби, краяти на скибочки велике, як кавун, серце.

***

Все пізнається в порівнянні...

По Львову сьогодні прилетіло. 5-й раз за війну. Шкода Львів. Шкода Херсон. У нас там вчора снарядів 40 впало... у ОВА - 11. Як завжди. Південь, тепер замовчують правду про жертви та обстріли.

***

Тепер в мене повстало питання,чи потрібні зараз коли місто зі статусом бойових дій. Випускати на лінію тролейбуси? Наражати пасажирів на небезпеку.

Так ще у Четверг вони хочуть запустити перший тролейбус по дорозі смерті. Ну це взагалі у голові не вкладається. Тобто життя пасажирів та робітників підприємства не головне. Я гадаю що потрібно закрити на певний час випуск тролейбусів до поки є небезпека в місті. 

Тролейбус під час обстрілів міста беззахисні. Й несуть велику небезпеку для пасажирів. Працюємо над цим питанням!!

***

Колаборантку Тетяну Томіліну, яка називає себе «ректоркою Херсонського государственного педуниверситета» збираються призначити «прєдсєдатєлєм Херсонской областной госдуми».

***

Загиблий сьогодні в Херсоні під час обстрілу поліцейський Андрій Тарчинський був справжнім Героєм. Скільки їх ходить поруч з нами, звичайні люди... Які насправді Рятують Світ! 

***

І знову спогади про вуличну акцію на День міста. Саме під час цієї акції посварилась з сальдо. Він мені розказував, як зберігав Херсон. А я йому нагадала парк Дубки і трц Оскар на Суворовській.

***

Чергового масованого обстрілу з боку російських військ зазнала Херсонська міська територіальна громада.

Цього разу  під ворожою атакою опинився Степанівський старостинський округ.

Внаслідок завданих ударів постраждало 60 приватних будинків та дві 4-поверхівки. 

Також значні пошкодження отримала обласна психіатрична лікарня у с. Степанівка. Через обстріл ще й сталася пожежа на території та у підсобному приміщенні. Вогонь оперативно загасили рятувальники.

***

Під час окупації Херсонської області рятувальник Серій Король пробув 85 днів у російському полоні. Він відмовився співпрацювати з окупаційною владою.

 

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів