День 470. 8 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 470. 8 червня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 08 Июня 2023 19:49

Тим часом російські людожери відкрили памʼятник своєму поєту пушкіну в тимчасово окупованому Скадовську на Херсонщині.
Поки через зруйновану цими кровожерливими фанатами пушкіна Каховську ГЕС гинуть люди і все живе навколо, вони все собі скульптурки відкривають.

В результаті обстрілу площі - один загиблий і 8 поранених. От що значить нагнати купу людей туди, де пункт евакуації. Обстріл периодично відновлюється. Постійно бахкають.

- А тепер слово надається Греті Тунберг!
- Грета! Ти де? Ау!!!
Сьогодні такий чорний гумор постять. Сарказм, іронія?
А справді, де всі ці натовпи фанатів екології по світу на мітингах, де натовпи міжнародних організацій, які рвуться на лівий берег, де ці зелені, сині?

Новояз:
Макронить - бесполезно болтать по телефону.
Включать Обаму - сознательно отрицать очевидные вещи. Например, подрыв русскими Каховской ГЭС

Ще про лівий берег з одного з моїх матеріалів за вчора.
65-річна жінка, що опинилася у пастці у своєму будинку на другому поверсі в Олешках, просить не рятувати її човнами, не ризикувати власними життями, бо навколо пливуть російські міни. Сподіваюся, що вона пересидить і має запаси води та їжі. Отаке

Є інформація з під Нової Каховки і Олешок: рівень води на декілька сантиметрів зменьшився. Слава Богу!
З де-яких населених пунктів, які навіть не були підтоплені в тих районах, зникли "опариші" - так на місцевому диалекті називаються смердючі мосkовити. Зовсім, чи тимчасово, то невідомо.
І ще одне: до мене звертаються багато людей, які з усієї України приїхали з власними моторними човнами рятувати свої родичів і на правому, і на лівому берегах. Але їх чомусь не пускають на воду предствники військової адміністрації і ДСНС. Можливо, на це є вагомі причини, а можливо - ні, я не знаю і допомогти нічим не можу.

Думаю, зараз усі, хто мають інформацію про лівий берег, мають писати свідчення тих, хто вам розповів з місця, що відбувається. А ті, хто знає англійську мову - писати англійською ще і тегати різні міжнародні організації, своїх знайомих за кордоном, кидати інформацію у групи закордонні. Хоч щось, хоч так.
Якщо за кордоном - мітингувати.
Це тим людям, які питають люди, що робити і кажуть про свій відчай від безсилля, дивуються мовчазній реакції світу. Ширте фото і тексти, пишіть, тегайте, перекладайте


Здається, всі янголи злетілися на Херсонщину: на стареньких та люксових авто і бусах, гумових човнах та моторних катерах.
Це щось неймовірне!
Це - Україна!!!

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів