День 458. 27 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 458. 27 травня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 27 Май 2023 19:48

Кожна поїздка до Херсону не проходить без сліду для нервової системи. Важко сказати що саме впливає на це відчуття безпосередньо. Разюча різниця в способі життя де тонка грань між війною та миром, де не звертаєш уваги на щогодини звуки вибухів. Тонкий слух місцевого аборигена швидко визначає звідки і в яку сторону йде обстріл.
- Наши рашистов снова накрыли. Смачно накрыли! - чую коментар жінки, вік якої важко визначити.
Це вже не місто привід, як було в зимку. Люди, наче кров в живому організму, що живить місто, дають нове життя. Місто оживає, але поки що - це місто забитих вікон, де не почуєш дитячого сміху, де світло у вікнах скоріше рідкість, ніж правило, де одна людина на весь підʼїзд наче оберег, талісман всього дому.
Життя переможе! Люблю тебе, Херсон!

Звернув увагу, що на заході нашої країни популярними є назви вулиць на честь князя Володимира та короля Данила Галицького.
Але дуже часто імена цих поважних діячів чомусь безбожно скорочують. Скажу я вам, що кілька скорочених букв це невелика економія.
Й, чесне слово, "В.Великий" та "Д.Галицький" звучать зовсім дивно. Самий цимес в повній назві: Володимир Великий та Данило Галицький або король Данило.

Тривала інформаційна підготовка до контрнаступу сил оборони нагадує загальновідомий вислів великого князя київського Святослава Ігоровича: Іду на ви!
100500 разів попередили мокшан та їх посіпак, що будуть биті. Адже будуть...

У Херсоні літає тополиний пух. Я алергик, тож реагую. Та чомусь пригадалося, що коли моїй Валюшці було роки десь два, вона дуже полюбляла пісню "Іванушок Інтернешнл", яка у її виконанні звучала так: тополиный пук (ну дитині ж два роки, як почула), жара, июль. А я от сьогодні думаю: що за народ, навіть пук не тоді, коли у всіх нормальних людей. Обов'язково переможемо!

Кожного дня запитуєш : чого вони прийшли на нашу землю???
Було спокійне життя!!!
Були мрії та план на майбутнє!!!
Були проєкти по реалізації туризму на чудовий край Херсонщині!!!
І початок був з аеродрому в Чорнабаївці, який сьогодні є руїнами і наш славетним Символом «Чорнобаївка»
Но ми знаємо що байбутнє в наших руках і ніхто не зломає наші крила Мрії!

"Тепер я оглядаюсь на ті часи
І знаю ціну світлої полоси..."
Це рядки з пісні Скрябіна "Місця щасливих людей". До речі, кліп було знято в дивовижній локації села Станіслав Херсонської області.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів