День 388. 18 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 388. 18 березня. Що обговорюють херсонці у соцмережах
Автор: 18 Мар. 2023 19:14

Ціни в супермаркетах впевнено підтягуються під контракти міноборони.


Приходить Пригожин до Путіна і каже:
- Хочешь полгода повоевать и на свободу?

зараз Херсон - це місто пенсіонерів... Не вистачає сміху дітей та звуку гойдалок. Чекаємо. Наближаємо цю мить як можемо.

Ну що ж, сьогодні й у наступні дні російські пропагандисти з піною на губах намагатимуться переконати російське суспільство, що видача Міжнародним судом у Гаазі ордера на арешт путіна є , мовляв, нічим іншим, як «підступами Заходу, що не матимуть за собою жодних наслідків».
Насправді, виписаний ордер на арешт путіна це вже не мітка, що вказує на злочинця (їх було достатньо останніми роками), але вже зеленка, намазана на лобі злочинця, що означає остаточний вирок - смертну кару.
І ще, дуже важливе: путін – перший відповідальний за злочини, що скоєні та продовжують здійснюватися росією проти людяності на території України.
Перший, але далеко не останній...За ним підуть інші...

Цей незвичний звук мене сьогодні вразив. Херсон. Машина прибирає прибордюрку. Щоб і сліду від тарганів, яких прогнали з нашого міста, не залишилося навіки. Амінь!

По розміщенню росіян прилетіло в районі окупованого Новотроїцька. Окупанти досі вважали це безпечною територією і на базі з одного з аграрних підприємств розмістили свою військову частину. Понад 100 рашистів і техніка. Залишилось близько десятка.
Прилетіло так, що господарю підприємства сказали, що про базу може забути, бо тепер тут росіяни облаштують меморіал. Смішно. Пакуйте своїх орків по пакетах і думайте як тікати, а не про меморіал.


Хepcoнцiв, якi пoвipили пpeдcтaвникaм РФ, зaceлили в “житлo” з гoлими cтiнaми у вiчнiй мepзлoтi Чувaшiї. Усe пiзнaєтьcя в пopiвняннi. Тeпep вoни нa coбi вiдчують, дe їм булo кpaщe жити: в теплому і сонячному укpaїнcькoму Хepcoнi чи в холодній pociйcькiй пpoвiнцiї.

У деяких приватних подвір'ях нашого міста ростуть жовті та блакитні гіацинти, які висадили ще під час окупації. Рік тому купили їх в кіосках на вулиці Гагаріна. Цікаво, що тоді за квітами цього кольору утворилася величезна черга. І це в той час, коли поряд ганяли рашисти на автомобілях із zтками та автоматами.
Наших неймовірних людей та нашу природу не перемогти!

Приєднуйтеся до нас: