День 359. 17 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 359. 17 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 17 Февр. 2023 20:02

після "успіху" з так званим "референдумом" на Херсонщині, росіяни оголосили про "вибори" восени на окупованій частині області.
Згадаймо, як попереджали колаборантів напередодні "референдуму": ЗСУ прийдуть і проголосують. Так і знову буде.
Взагалі, думаю, сальда треба вибрати їм потьомкіним, путіна - катериною і оголосити монархію - в московській області).


А борщ, як не крути, виходить суто херсонський) не мамин, ні, а мій, такий, як готувала в Херсоні. Так той херсонський борщ із нас не вишибти, і за сотні-тисячі кілометрів від домівки, де б не були - оце стукнуло в голову.

Яке має бути питання до судді, який під заставу випускає колаборанта чи дає умовні терміни?


Пенсіонерка розповідає: "Моя добра подруга живе у селі на лівому березі. До війни ми активно спілкувалися, їздили одна до одної у гості - вона до мене у Херсон, я до неї у село, особливо влітку. Подруга дуже любить поратися у садку, який підняла власними руками. У неї просто казковий садок, в якому росте багато екзотичних рослин, а в кінці городу - стара височенна груша, якій вже більше ста років. Навіть під час окупації була у неї в гостях, та коли окупанти оголосили "евакуацію" з Херсону, наші відвідини припинилися. А з початку листопада обірвався і зв'язок: на лівобережжі - російський зв'язок, а у нас - спочатку ніякого, а потім наш, український. За три місяці жодної звістки від подруги, переживала, чи жива, чи здорова. І ось учора дзвінок на Водафон! Від подруги! Питаю, ти де? Вдома, каже. Питаю, як? Невже наш зв'язок пробився? Відносно, каже, оце сиджу на верхівці груші і з тобою балакаю..."
Жінка. 70+ років. На верхівці груші. Столітньої. А ці придурки взялися з нами воювати. Та й таке...

Те, що я зараз напишу, походить від серця, і ніяк не пов'язане з моєю посадою чи партійною приналежністю. Ніхто не повинен втручатися у роботу суду. Судді повинні бути незалежними та приймати рішення виходячи з сукупності зібраних доказів. Але. Усі судді, які розглядають справи зрадників та колабарантів, просто зобов'язані перед цим переглянути відео Херсонських мітингів, як беззбройні люди зупиняли колони з військовою технікою, подивитися інтерв'ю з нашими хлопцями, яких орки місяцями тримали у катівнях, перечитати статистику загиблих та понівечених жителів Херсона щодня живуть під ворожими обстрілами. Почитати історії людей, які пройшли окупацію з Україною у серці. Можливо, тоді негідників, які продали свій народ і свою країну орді, яка хоче нас усіх знищити, перестануть відпускати під заставу. Кожен зрадник несе відповідальність за кожне загублене життя наших людей. І всі судді мають про це пам'ятати.
Херсонці кров'ю заслужили право на справедливість, і ми це право отстоюватимемо!


Без змін у судовій гілці влади, ми не вигребемо. Миколаївський суд відпускає колаборанта. Просто і зі смаком. СБУ затримує, а самий чесний суд відпускає.
То що має бути самосуд?

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів