День 352. 10 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 352. 10 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 10 Февр. 2023 18:00

Мерзотні касаби сьогодні, як з ланцюга зірвалися... Я вже з ночі й рахунок потіряв кількості тривог та їхніх ракетних злодіянь...

Обстріли Херсона не припиняються ні на день. Яку ціль переслідує ворог? Чи це прояв їхньої люті через безсилля на фронті, чи це намагання залякати мешканців, або може все ж таки цілять по біолабораторіям НАТО?
Вірною відповіддю є лише одне - супостат знищує нас як народ, як країну, як націю - знищує з кривавою посмішкою, омитий дитячою кров'ю, вкритий уламками наших домівок, вкутаний попілом наших мрій...
Та він вже знає, що програв. Не допоможуть йому мопеди, дарма він кидає нові і нові отари гарматного м'яса на штурм нашої незламності, нашої віри, наших оборонних рубежів. Вже скоро він за все відповість. Божа кара от-от у усій суворості нагряне, знищуючи окупанта по всіх куточках нашої землі.
Нам залишається тільки вижити, щоби перемогти. Берегти себе, щоби невпинною працею підтримувати наших воїнів, і одне одного. Ми маємо бути ще більш дружніми, згуртованими та впевненими у нашому кращому майбутньому.

Коли ми кажемо про майбутнє Херсонщини, зокрема, то вже є тема, зокрема, для освіти.
«І от психологічної допомоги – її немає. Ми не психологи, ми намагаємося розрадити з точки зору свого досвіду... Але треба працювати, бо ми на виході отримаємо суспільство з величезною діркою посеред душі і серця, яку ми не знатимемо як залатати».


Не варто очікувати на таку реакцію від НАТО, на російську ракету у повітрі Румунії, яку ми всі хочемо побачити. Її не буде.


Колись до війни у мене був ритуал. У вихідні ми з дитиною ходили на Набережну, брали каву, дивилися на Дніпро. Сиділи, читали книжки (нормальні, справжні книжки, не в телефоні, а на папері). І я паралельно завжди слухала усі альбоми Roxette. І я сподіваюся їх слухати і далі. В українському Херсоні. На Набережній. А ті, хто не сповна розуму, хай йдуть за руським кораблем.


Поки в ХОВА продовжує працювати команда попереднього керівника — Ярослава Янушевича.
Прийшовши на посаду він замінив всю структуру, заступників, начальників департаментів. І всі ми пам’ятаємо відверто скандальні призначення.
Наприклад, представників ОПЗЖ чи Блока Сальдо.
Тому херсонці будуть не менш уважно слідкувати за призначеннями нового голови ХОВА.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: