День 351. 9 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 351. 9 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах
Автор: Євген Веселов 09 Февр. 2023 18:00

Я щиро дивуюсь і радію історіям, коли переселенцям ледь не всім світом допомагали, знаходили житло, ще й охоче брали на роботу, бо "треба допомагати ближньому".
Бо я таке ставлення бачила лише в інтернеті.
Пошуки роботи. З десяток різноманітних різнопланових вакансій ( продавець, секретар, адміністратор тощо). Перше питання "а ви переселенка? Переселенців не берем".
Я не знаю як на це реагувати.

Херсонщина - єдина область в Україні, яка була окупована на 100%. З одного боку - це страшна зрада і біда, а з іншого - це дало змогу побачити всіх зрадників - від Херсону і до кожного маленького села. Всіх! Від керівників і силовиків області до дідусів і бабусь, які вітали окупантів і доносили на патріотично налаштованих сусідів.
Ми маємо максимально, без найменьшого жалю і прощення покарати їх, щоб використати цей бонус і зробити Херсонщину екологічно чистою від зрадників. Це єдина наша перевага і це єдиний наш шанс на повернення людей.

Мені цікаво: а нашіх міністрів оглядають психіатри, хоч іноді?
Ця тьотя збирається готувати кадри для Криму.
Серьйозно? Може спочатку, хоч Олешки і Каховку, від яких вже мало що залишилось, звільнимо? Ну, щоб Херсон цілодобово впритул не розстрілювали. Може в неї є план, як для початку повернути в Херсон 90% мешканців, які розбіглися по всьому світу?
Цей прикол в її хворій свідомості, мабуть, має підняти моральних дух українців. Але окрім люті, такі заяви нічого не викликають.
Боже, чи є в тебе сили додати розуму де-яким українським чиновникам?

Херсон для мене - це не лише ангелочки на одній з будівель у центрі міста. Не лише ранній ранок літній, мить, коли на вулиці не спекотно. Не лише базар з його колоритом.
Це люди передусім. Інколи на вулицях інших міст здається, що це йде хтось зі знайомих херсонців (буває, що це справді вона чи він і ти дуже радієш).
Часточка цієї любові до Херсонщини лишиться зі мною назавжди.
Почула не так давно думку: південь завжди був недооціненний з точки зору його українськості. А Serge Danylov назвав Херсонщину новою Галичиною (здається, так?). І ще, про те, що відтепер Миколаїв, Херсон і Одеса, це як рідні люди, перевірені війною.


І про херсонських бабусь. Артдуелі у нас тут кожного дня, сьогодні побачив таку картину на вулиці, яка підняла настрій. Після "приходів" був гучний "вихід", не злякавшись, одна бабуся не менш гучно каже: " то - НАШІ, &баште їх хлопці, &баште!!!"
Це - ХЕРСОН!!!


Із спілкування з кримськими родичами:
- ну как нравится сидеть без света и интернета?
- ну якщо я тобі відповідаю, значить є і світло і інтернет.
- ну ничего, наши ещё пару раз долбанут, не будет.
- да по... Ще пару раз долбануть, то нам (Україні) дадуть "Томагавки".
Співрозмовник вийшов з чату))))

Приєднуйтеся до нас:

Проблеми з кадрами та зруйновані лікарні. Як працюють медичні заклади на деокупованій Херсонщині

Повністю знищена школа та п’ятеро травмованих унаслідок вибуху мін за добу. Огляд основних подій на Херсонщині

Жителям звільнених територій уже виплачено понад 323 мільйони гривень грошової допомоги