День 346. 4 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 346. 4 лютого. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 04 Февр. 2023 19:23

На фото лише найближчі від мене і найменші наслідки цієї ночі: музучилище, БТІ, колишнє Мінсімї молоді та спорту і злощасний ВТВ. Помножте це на 8 і ви будете уявляти одну Херсонську ніч в масштабі одного кварталу.
Місто так потерпає щодня.
Більше фото не робила - це квартири й приватні будинки, люди працюють, лагодять, нервуються. І я їх розумію, тому майже не знімаю.
Була сьогодні в центрі - шок, гнів, сльози.
Але...
Ми вистоїмо.
До речі, місто активно прибирають.
На сусідніх вулицях кипить робота.
Не все так постапокаліптично.

Если ночь проходит относительно спокойно, становится "не по себе", значит, левобережные путлеровцы готовят очередную пакость.


По фото ідентифікували вже 26 викрадених окупантами робіт. Загалом з Херсонського художнього музею незаконно вивезли до Криму більше 10 тисяч творів мистецтва.


Чому жоден український президент не зможе посадити трьох друзів?
Тому що друг у нашій політиці - той, з ким ти разом гроші пиляв. А якщо ти з тими трьома друзями гроші пиляв, то вони тебе теж можуть посадити.


В Херсоні на десять працюючих кав'ярень одна працююча аптека. Взагалі я знайшов тільки дві - одну в центрі і одну на ХБК. Черг в кав'ярні нема, а біля аптек стоять на вулиці під обстрілами мінімум по 20-25 людей ((.
Розумію, що аптеки - то приватна власність, і їм не накажеш працювати, але ж кав'ярні знайшли якусь мотивацію.
Я не можу запропонувати місцевій владі готового рішення, бо в мене його нема, але щось потрібно вирішувати, бо цілодобовий розстріл Херсону вимагає ліків і пораненим, і поки вцілілим.

Дивний факт — у жителів однієї з окупованих громад області росіяни при здійсненні рейду брали зразки ДНК.
Такі випадки були й в окупованому Мелітополі.
Люди схвильовані, не розуміють для яких це потреб і що це може бути?

Попри постійні обстріли Херсон живе. Дівчина з ногами від вух, "пропливаючи" повз Lexus LX 570: "Молодий чоловіче, як проїхати на острів?"
"Вам на Балі, чи на Карантинний?"

Херсонка обурено коментує. - Вчора на розі вулиць Комкова і Стрітенської, біля ,,АТБ" купила на розкладці у жіночки ,,Фері" для миття посуду і ,,Білизну"(хлорка). Зразу й не помітила, бо не придивлялася, але вдома розгледіла, що то росіянські товари! То як таке може бути???? Де совість у людини??? Хіба ми не ,,наїлися" в окупації цього гі....на????
А що, багато ще рашистської продукції у нас гуляє по місту?

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів