День 339. 28 січня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 339. 28 січня. Що обговорюють херсонці в соцмережах
Автор: Євген Веселов 28 Янв. 2023 20:15

Почув твердження, що на настрої в Донецьку дуже великий вплив мало звільнення Херсону. Саме наш прапор в Херсоні вплинув на уявлення мешканців Донецька про ймовірне майбутнє. йдеться не про негативну чи позитивну оцінку, а про їх оцінку майбутнього Херсон рулить

***

Каховське водосховище відійшло на лівобережжі Херсонщини на рекордну відстань від берега. «За всі 50+ років життя на березі Каховського моря ми ніколи такого не бачили. Ніколи подібного ми не бачили», - кажуть мешканці окупованого лівобережжя області.

***

Так, нажаль з колаборантам заходи зовсім не проводяться. Деякі екземпляри після співпраці з росіянами виїхали на підконтрольну і їх відпустили. Хоча по деяким я сам особисто знаходив свідків які давали покази. Після такого руки опускаються.

***

Непокарані колоборанти - прямий шлях до самосудів. Коли не працюють правові механізми покарання за злочини, люди самі розбираються. А може бути і навпаки: колаборанти намагатимуться прибирати свідків. А якщо станеться повторна окупація Херсонщини (давайте будемо чесними - вірогідність цього є, на жаль), то зрадники, які перебуватимуть на волі, братимуть участь в різанині мирного населення, яка тоді неодмінно буде, і вказуватимуть, кого треба знищити в першу чергу.

***

Поліція, ви збираєтеся починати ЖИТИ в Херсоні, а не працювати наїздами??? Ви в курсі, що тут є люди і ночами коїться пограбування залишених домівок??? Чи ви знову "на низькому старті" щоб героїчно тікати першими???

***

Ровно пол года назад я выехал из Скадовска. Это была экстренная эвакуация...

26 июля в за мной пришли в очередной раз. Мы не пересеклись, но дальше так продолжатся не могло, в четвертый раз мне могло не повести. После трёх поездок "на разговор" я уже четко понимал что будет. 28 июля в 5 утра мы выехали из Скадовска в единственно возможном направлении. Через 66 часов я был в Грузии у брата моего Друга.

31го за мной снова пришли, соседка сказала что я уехал в Грузию...

***

З 24 лютого 2022 року, за інформацією Херсонської обласної прокуратури, військовими формуваннями й окупаційною адміністрацією РФ на території Херсонщини були викрадені 613 людей.

Приєднуйтеся до нас:

Чергове словоблуддя Сальдо. Зрадник заявив про побудову нового кварталу в Генічеську та відновлення роботи портів

Маестро знову на сцені, бо Герої – не вмирають. Пам’яті головного диригента Херсонської філармонії Юрія Керпатенка

«Будеш обслуговувати солдатів»: розповідь курсантки з Херсона, яку викрали й катували, щоб зняти в пропаганді

Битва за південь. Генштаб оприлюднив хронологію звільнення правобережної Херсонщини

Краєзнавчий музей викопує заховані археологічні знахідки