День 337. 26 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 337. 26 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 26 Янв. 2023 19:08

Едва ли уже и в самой России хоть кто-то может обьяснить, для чего продолжаются эти террористические удары по Украине, которые превратились в бессмысленный ритуал. Раз в 2 недели дебилы выбрасывают на ветер несколько сотен миллионов долларов просто чтобы нарушить графики подачи электричества и убить случайных невинных людей. Про тотальный блэкаут и погружение Украины в каменный век перестали писать даже самые упоротые пропагандисты, понимая что этого не будет. Единственное, чего удалось добиться такими обстрелами российским военным преступникам - это увеличение поставок оружия Украине.


Будинок у якому я прожила все своє дитинство, школа у якій я навчалась 9 років, зупинка на яку я приїжджала повертаючись з університету, кав'ярня у якій я так часто, пила каву....Тепер все це виглядає так. Чи боляче мені? Так! Чи відчуваю я безсилля? Ні! Я відчуваю силу бо на моєму боці правда, і з кожним їх подібним жалюгідним діянням, я все більше маю впевненості у їх безсиллі. Бо це є агонія! Знаю, їх життя, є і буде, таким же понівечіним, як ці будинки. Адже руйнуючи чуже, вони зруйнували себе і своє майбутнє. Вони приречені! Приречені покоління!

Херсонські бджілки.
Спостерігав сьогодні як працюють дснсники з пошкодженими вікнами.
Швидко, за ролями, на кілька під'їздів.
Налетіли за адресами, зробили, поїхали.
Захоплений.


Херсонські прикмети: якщо було занадто тихо - готуємось до чергової акції "братской любві" зі спецефектами... Ця доба була саме такою - дуже хвилювалися за друзів, що мешкають в районі, куди прилітало раз за разом... Потім звістка про влучання в пологовий будинок... Всі живі та неушкоджені, дякувати Богу! Продовжуємо працювати в штатному режимі, а головне, з вірою, що незабаром тиша не буде викликати страх та непокоєння, а телефонувати друзям буду, щоб запросити на каву, а не спитати:"Ти живий???"...


Скільки ця війна іде, стільки і пишуть що ворог дізнається про те що відбувається в конкретному місті, районі з соціальних мереж.
Начебто прописні істини і всім зрозумілі.
А коли про влучання пишуть представники владноі вертикалі це що? Це не те ж саме, але з правом монополії на повідомлення?
Дурість і некомпетентність замішана на хайпі.
От навіщо писати про влучання кудись, навіть без фото?
Для людей це точно не має життєвого значення, а ворог корегує і доповідає в кремль куди попали.
Було б краще повністю заборонити будь яке поширення про наслідки.


У Херсоні майже весна... Весна під "Градами"...

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів