День 336. 25 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 336. 25 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 25 Янв. 2023 19:57

Мрію за бумеранг , і жодного прощення , "мерзоруснявого", за кожний знищений в Херсоні пологовий в будинок, дитячої лікарні, мирних будинків руснею - знищувати недоістот - на місці в полон небрати.


Сьогодні вночі російські військові здійснили обстріл цивільних об'єктів та місць проживання мирних мешканців в Херсоні. В місцях обстрілів не було військової техніки, та самих військових. Там перебували виключно цивільні. Це ще один прояв тероризму та вчинення військового злочину російськими військами.

Подивився малюнки, які створює нейромережа. Став більше розуміти людей, які бояться повстання штучного інтелекту.
Важко осягнути, яким чином машина, яка нічого не відчуває, здатна створювати такі образи. Але щось підказує, що вона не дуже любить людей.


Не знаю скільки літаків збили над Херсонщиною, але "збитих льотчиків" які керували Херсонською ОДА за останні 30 років, точно більше за всю Україну.
Ну хоч в чомусь ми перші.
Несить наступного!


Здається в цьому кадровому штормі не вистачає одного призвіща. Найбільшого хайпера з Херсона пана Гусева. Він ще в листопаді через ЗМІ попередив Путіна що до Нового року будуть ракети на 1000 км. Новий рік прийшов, але ми бачимо лише посилене ППО навколо Москви.
Я не знаю, можливо зараз голова оборонпрому бачить свою роботу в тому, щоб займатися ІПСО, ввести в оману ворога і вбити його через розрив сердця від страху? Смиливе припущення, але я впевен що балаболи рідко змінюються.
Сподіваюсь хоч після війни дізнаємось скільки було відкрито виробництва за для забезпечення війська.


Мабуть, десь існує та казкова країна, в якій продовжує худнути Гусєв, Гордєєв будує стадіони, Лагута ходить на роботу, а Путілов шукає закопану ним "сокиру війни". Ймовірно, сьогодні квиток туди отримає і Ярослав Янушевич. Там, у цій "країні колишніх", він нарешті зможе знову вдягнути свою пейнтбольну форму та стріляти у власне задоволення по росіянах жовтою фарбою. Сумно, що більшість з нас тієї казкової країни ніколи не побачить, але ми пам'ятатимемо кожного нашого "колишнього" та питатимемо у Бутрія, як вони там без нас((


В чоловіка стає все більше і більше зв,язок ключів від осель, за якими треба доглядать. Вже назбирав 14. Майже кожного дня об,їзжає місто, та дивиться, чи все у порядку в квартирах і будинках. Вже й дочка його умовляє виїхати і свати, але він вважає, що поки він тут, то все під контролем. Забиває вікна, ремонтує котли, зливає воду з систем опалення, вивозить техніку і речі, бо в один будинок вже мародери залізли.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів