День 333. 22 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 333. 22 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 22 Янв. 2023 19:34

І з блакитно-жовтим серцем.
Я дуже хочу, аби ця єдність збереглась і після нашої великої перемоги.
Особисто я з позитивом дивлюсь у наше майбутнє. Бо ми нарешті самі повірили у власну крутість.

Коли в людини закінчуються аргументи, дуже часто вона на всі контраргументи, які її не влаштовують, використовує фразу «це моя думка». І не має значення, що це може виглядати абсурдно.


Життєве спостереження: мати зенітно-ракетний комплекс - краще, ніж мати комплекс неповноцінності.

Чомусь звинувачують у мародерстві одних, а відчуття "іспанського сорому" в інших.


Рубріка Хороший узкій. Давно не було, бо не хочу на них тратити свою увагу. Та відкрила фб і побачила свіжий , поямо цього року віршик Вери Полозкової . Дізналася що в неї синдром вцілілої та вона переживає смерть ії світу і капець страждає. А , чого б і ні. Із за якоїсь України над якою вона завжди сміялася вона лишилася хамону і картки Мір. Вчора читала пост іншої виїхавшої з РФ і отримавшої внж в Німеччині. Вона теж виявилося покалічена війною. До того читала про страждашки таких самих узьких, яких війна ( яку ведуть вони) травмувала десь на Балі, Тбілісі та Европі. От не шкода , лють тіки від того ліцемірного ниття.

Не знаю, як у вас, а я сьогодні помічаю, що від всіх останніх новин в мене пригнічений стан.
Я думаю зараз важливо не поспішати з висновками. Два останні корупційні скандали для мене поки що саме той випадок, коли не все так однозначно. Тому нагадую собі про необхідність зберігати спокій та не робити передчасних висновків. Буде більше інформації, можна буде розуміти якою є ситуація.
А поки, пам’ятаймо, що наш головний ворог - зовні, а не всередині.

Життя колаборантів нагадує долю повій з анекдоту про меблі та бордель.


Ребята с фронта с легкой грустью говорят, что им редко стали звонить и писать… Давайте часто звонить, писать смски и отправлять открытки с рукописным текстом! Ребятам это очень важно!! И нам надо встряхнуться!! Ожидание победы притупляет, нужно ее активное приближение!! А значит, воодушевление передовой и тыла! Обнимаю вас крепко!

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: