День 331. 20 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 331. 20 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 20 Янв. 2023 18:48

Через відсутність вуличного освітлення й те, що набагато менше вікон увечері світяться, видно зірки. Добре видно. Мов срібні й діамантові прикраси на чорно-синьому оксамиті. Раніше ми їздили за місто дивитися на них. Тепер їх видно з балкона. Коли жителі повернуться, небо над містом зміниться. Але нам не потрібна війна, щоб бачити зорі. Ми просто поїдемо за місто...


Сиджу біля вікна, чую віддалений гул, який наростає.
Беру телефон писати Антону, що щось летить і мені страшно.
Прислуховуюсь уважніше і розумію, що це пральна машина віджимає білизну на першому поверсі.
Так і живемо.


Поки ми сваримо херсонську владу за закупівлю ОСВ дорожче на 100 грн за лист, є громади ще винахідливіши. Їй Богу, вони дочекаються що після війни будуть десятки умовних Врадієвок за безкарність крадіїв.
Міська рада багатостраждальної Бучі вирішила витратити 300 тисяч грн і замовила виготовлення 115 сувенірних монет із символікою міста, за ціною 2608 грн за одну монету.


- Ви завжди так впевнені у собі і так оптимістично налаштовані. В чому ваш секрет?
- я з Херсона.


ХЕРСОН СЬОГОДНІі. Під грохот канонади, містяни займаються своїми щоденними справами, працюють комунальні служби, прибирається сміття, підмітають вулиці. Місто, в шрамах від постійних обстрілів, продовжує жити. Проходячи вулицями рідного Херсону, таке відчуття що місто спілкується з тобою, підбадьорюючі. Вдивляєшся в будинкі і ловиш себе на думці, що не знаєш, чи побачиш їх наступного разу саме такими...
Ми вистоїмо, незважаючи на всі труднощі.

Херсонський лайфхак
Надягаєш великі бездротові навушники, включаєш Мій супермікс @YouTube Music й тепер вікна твоєї квартири дрижать не від звукових хвиль чергового рашистського обстрілу, а під ритми твого улюбленого шлягеру.
Але цей фокус краще використовувати в закритих приміщеннях, бо на повітрі все ж таки треба прислухатися до вилетів та прильотів, бо так говорять старші люди.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів