День 330. 19 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 330. 19 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах
Автор: Євген Веселов 19 Янв. 2023 18:22

У нас замість водохрещенських морозів + 12. Ще й вітер з півдня. Здається вперше на моїй пам,яті. Чи хтось ще таке пам,ятає? Це за нас вже й природа? Чи просто ще буде дуже холодно?


Из положительного - отсутствие фото купающихся людей.
Может, вместо самодемонстрации, наконец, образуется время почитать об околорелигиозных мифах, задуматься, как отличить их от реальности, и, боюсь предположить, постепенно начать переход к состоянию "чтоб я так усердно жил и верил, как купаюсь на Крещение".

За даними Генштабу, у Горностаївці, Каїрах, Братолюбівці та Нижніх Сірогозах російські окупанти групами по 10-15 осіб обшукують порожні будинки місцевих жителів та виносять з них побутову техніку і меблі.


Можливо, я не повинен це писати, я не лідер громадської думки і не проповідник. Сприймайте це як слова звичайної небайдужої людини. Просто я бачу, як близько до моральної втоми підійшли багато людей. Але злам не принесе полегшення. Злам - це пастка. Закон виживання - він інший. Стій сам і тримай на собі, кого зможеш.
Єдине, що зараз має пульсувати в крові - це тверда віра, що не буде марних жертв. Кожна втрата - це заповідь тим, хто залишився. Зробити все, що в наших силах. Не зламатися під лавиною чорних звісток. І не знецінити тим самим те, що було зроблено іншими.
Якщо відступити від цього - збожеволієш. Тому вибору по суті немає.

#Херсон приватний сектор , селище Текстильників , хлопчик пів доби висить у смартфоні (навчання, ігри , спілкування) раптом вирішує зробити трав’яний заспокійливий чай мамі…, щойно він зачинив двері кухні , саме на його ліжко прилетів російський реактивний снаряд, другий снаряд просто зніс дах … Артем піднімає голову - дивиться на яскраві сяючи зірки українського нічного Херсона (бо стелі вже нема) і видає: «Та шо тим клятим оркам від нас треба, шо їм зробила наша хата?»
Турбота про матусю врятувала життя хлопцю.


Мені взагалі цікаво, яка буде процедура по майну колаборантів і зрадників.


В мережі точаться бої за право називатися докторинею та науковицею. Але чомусь ніхто не бореться за право бути асенізаторкою чи сміттяркою.

Приєднуйтеся до нас:

Проблеми з кадрами та зруйновані лікарні. Як працюють медичні заклади на деокупованій Херсонщині

Повністю знищена школа та п’ятеро травмованих унаслідок вибуху мін за добу. Огляд основних подій на Херсонщині

Жителям звільнених територій уже виплачено понад 323 мільйони гривень грошової допомоги

Окупанти з дронів полюють на херсонських волонтерів

Зрадник Філіпчук погрожує каховчанам, які ігнорують російський рубль