День 325. 14 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 325. 14 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 14 Янв. 2023 18:41

Поки ці мразі не будуть отримувати ответку по своїм людям ,вони будуть таке робити. Я б по москві бахнула.

Симпатизуєте расєє??? Хизуєтеся фото з анапи? Виїхали у челябінськ і звідти погрожуєте українцям? Шукаєте русскіх богатирєй?! Суки-колаборанти, я хочу, щоб так палали ваші будинки!!! За те,що ваша грьобана тупість і жадібність повела вас до країни-терориста. Хочу,щоб ви гнили в тих болотах і любувалися рашапаспортами,але НІКОЛИ не поверталися в Україну! Я знаю,що ви читаєте. Мені шкода, що у декого я вчила дітей, з деким пила каву, з кимось просто спілкувалася. Просто хочу написати,що ви ще більший гній, ніж росіяни.


В мене є єдине прохання до усіх моїх знайомих у ФБ: якщо у вас є найменша симпатія до росіян, якщо для вас не все так однозначно, якщо у цій війні у вас досі є сірий колір,а не лише чорний та білий, то видаліть мене, будь ласка, з друзів. Я пишу про те, що мене розриває на частини. Це нічого не дає,але мені так легше. Справді. І мені дуже важко сприймати, що люди досі шукають виправдань для тероризму. Боляче.

Я не буду розповідати історію цього постаменту, здається, його автор відомий архітектор, який створював постамент і для одеського Дюка. Особисто я, коли почав працювати в театрі у 1989 році, бачив на ньому Карла Маркса, голова якого через деякий час десь пропала. І довгі роки в Херсоні жартували на тему: кому будемо пам’ятник ставити? Потім знайшовся господар, Грицько Нечеса, який «втік» з Херсона разом з відступаючими російськими військами.
І знову постає перед жителями міста питання: хто із достойників займе це чільне місце? Давайте разом вже сьогодні подумаємо над цим питанням.
Закінчиться війна, відбудуємо місто, приїде до нас багато туристів з різних країн… То ж яких героїв ми будемо ім презентувати?

Мій рідний район і вулиця. Це те місце де ви не побачите ні журналістів ні комунальників, ні поліції нікого, крім людей що там залишилися. Це теж Херсон. А іноді складається враження що цього району не існує на карті міста. Е ще Нафтогавань вона теж потребує вашої уваги і допомоги. Це місто де пройшло моє дитинство. І дуже болить за наш район. Зверніть увагу будь ласка на наш район.


Лівий берег. Пішов тиск на батьків, які відмовились відправити дітей до російської школи й продовжили навчання онлайн.
Повідомляють, що ходять колаборанти і залякують, що дітей — заберуть, батьків — депортують.
Вірогідно є список людей до яких збираються прийти. Батьки в кого діти в ЗСУ, хоч і виїхали з дому задовго до окупації, ті, хто досі не бере гуманітарну допомогу/паспорт/російські виплати, патріотично налаштовані жителі.
Особливо ретельно перевіряють телефони і просто лютують коли знаходять спец одяг (для полювання, риболовлі) схожий на військовий. Можуть забрати людину, не зважаючи на похилий вік.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів