День 324. 13 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 324. 13 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 13 Янв. 2023 19:59

Звертаюсь до Вас з району Гідропарк та Нафтогавань…..
Вже скільки часу нас обстрілюють і вже с 6- листопада не маємо світла та води в домівках і досі до нас не доїхала служба Обленерго хоча квитанції за оплату по грудень включно присилають але це не одна біда ( окрім відсутністі світла та регулярних обстрілів) ви не володієте інформацією, чи є якась поліція у нас на районі, бо почалося мародерство . Ми виїхали, а у дворі через приліт(діра) у заборі ,уже хазяйнують і тягнуть що до душі припало.
Можливо , це дрібниці,але з 45 курей залишилось 20, каністри з бензином і т.і.
Ми приїжджаємо раз на 3-4 дні з сусіднього обласного міста, у якому взагалі питання мародерства ніколи не розглядалося,бо одразу,зі слів людей, розстріл, і тому навіть не чули ,що таке може бути в їхньому місті. А в нас на районі якась дикість,нічого святого.
Будь ласка почуйте нас!!!
Багато людей виїхало але ж багато людей живуть і мало що без цивілізації, воєнні дії так ще і без охорони життя і майна людей.

???????? Звітує Чорнобаївка!
"Нарешті можна вільно та не озираючись розносити по дворах продуктові набори", - так волонтерам говорять жителі легендарного села!
Під час окупації, якщо вдавалося завезти хоч якусь допомогу, доводилося ретельно продумувати як її передати людям. Бо в селі було розквартировано чимало окупантів та й гауляйтер з місцевих з’явився, який слідкував, аби в Чорнобаївку не завозили українську гуманітарку.
"Фасували в гаражах, чи в своїх будинках. А потім по одному-два пакета в руки і з хати в хату. Так і виживали!" - діляться люди.

Нещодавно росіяні так само знищили тролейбусний парк.
Якщо навіть така ціна досвіду не навчає тих відповідальних осіб у владі, то що може ще їх навчити передбачити і думати хоч трохи наперед?
«У Херсоні російські загарбники вночі обстріляли базу, де припарковані комунальні автобуси.
Через обстріл пошкоджені 16 автобусів, також понівечені легкові автівки, склади та будівля для охорони.»

«Укрзалізниця змінює графік курсування поїзда №102/101 Київ - Херсон. З 19 січня поїзд відправлятиметься з Києва о 22:14 і прибуватиме до Херсона о 9:06. З Херсона поїзд відправлятиметься за новим графіком з 20 січня о 10:06 і прибуватиме до Києва о 20:22.» - МЕНІ ЦІКАВО, А ЯК ЛЮДИ, ЯКІ ПРИЇДУТЬ ДО СТОЛИЦІ, ЗМОЖУТЬ РУХАТИСЯ ДАЛІ??? БІЛЬШОЇ ДУРНІ СКЛАДНО БУЛО БИ ПРИДУМАТИ(((

Вийшли з Джессі на прогулянку селом. Хлопці грають у "війнушку", розподіляють ролі.
Один кричить: Чур я Залужний!
Другий трохи знітився: Я теж хочу бути Залужним. Ну добре, тоді я дядя Діма Марченко! Марчелло! А ти, Ванька, будеш суровікіним!
Ванька обурливо: Чого це я суровікіним?
Другий каже: Ну хтось же має бути к.ц.пнею. Зараз твоя черга!
Ванька: Ладно, побуду цим дебілом суровікіним. Аби не тим п.даром герасімовим!
В кожній війні свої герої й свої п.дари...

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів