День 322. 11 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 322. 11 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 11 Янв. 2023 19:50

Помітна тенденція: агресія наша у спілкуванні один з одним у соцмережах. Хто більше постраждав обговорюють - той, хто в Херсоні, Миколаєві, Києві, в окупації, чи на лінії фронту чи там і там. Люди серйозно таке пишуть. Комусь боляче, комусь просто хочеться хайпу. Образи, тролінг, політика, бруд.
Як на мене, єдині, хто праведні - це загиблі. Усі решта, ми з вами, - не приміряймо крила ангелів чи вінці мучеників -не підійде.


Тих, хто виїхав, розумію, бо тут справді страшно й небезпечно. Ми, хто лишились, маємо для цього причини - кожен свої власні, але повірте, ґрунтовні і для нас вирішальні.І наші рішення свідомі. Тому ультимативні заклики аж до образ і погроз ''примусової на евакуації'', до яких вдаються деякі самопризначені ''лідери думок'', дублюючи декотрих своїх партійних босів - сприймаються як байдужість та бажання позбутись проблем з упорядкуванням міського життя і агресивний тиск на людей,що мають власне бачення і діють згідно власних можливостей. А відповідь на тиск та агресію теж може бути досить різкою.

Мірятися горем - це якась дурість. За визначенням немає такої одиниці виміру. Нещастя кожної людини - це лише її нещастя. Тут якісь порівняння просто недоречні.


Наша розвідка повідомила, що з 9 січня військовозобов’язаним заборонено виїзд з росії. Тобто починається ще один етап мобілізації ворога.

Люди повідомляють, що на Лівобережжі Херсонщини росіяни також проводять щось схоже на мобілізаційні заходи — почали прискіпливо ідентифікувати чоловіків призовного віку. Заявляють, що ті мають служити в окупаційних відділках поліції.

Рашисти проводять рейди окупованою територією Херсонщини. В полі їхнього зору — ті, хто не взяв російський паспорт і не оформив російські виплати.
Уявіть, у себе вдома, де жили поколіннями, люди мають звітувати загарбникам, чому не беруть криваві гроші та паспорт.
Є повідомлення, що ведуть перепис хлопців, які залишились в окупованих селах.
Крім того, вимагають перереєстрацію майна, якщо цього не зробити — росіяни «націоналізують». Тобто вкрадуть.

Доки Лівобережжя страждає під окупацією, а Херсон і звільнені громади від обстрілів, виникає дуже багато питань до міської адміністрації — тут і ситуація в обласному центрі з вивозом сміття (якого не було) і завищені ціни на закупівлі, і оренда спецтехніки за ціною нової. Дуже хочеться, щоб влада розуміла відповідальність перед людьми, бо те, що критика «не на часі» багатьом розв’язала руки.

Окупанти із захопленням розпинаються, що змогли напарити херсонському єноту, викраденому зі свого будинку, російський паспорт. Ще й зробили від його імені публічну заяву. Театр абсурду, який міг народитися лише у дуже хворій голові. Знущання над тваринами - це найменший злочин цих терористів.
P.S. Дебіли…

Єдиним каналом, який інформаційно зв'язував окуповані території з українським інформпростіром, було супутникове телебачення. Але українська компанія XTRA TV вирішла це виправити і змінила з 10 січня налаштування супутника. На підконтрольній Україні території, можливо, можна якось розібратися через інтернет або знайти спеціаліста, який допоможе, а в окупації це неможливо.
Передаю привіт від обурених українців компанії XTRA TV, державному комітету з телебачення і радіомовлення, чиновникам, які відповідають за інформаційну політику і всім іншим представникам влади, які кожного дня розказують про те, як вони переживають за людей на окупованих територіях.
Як сказала сусідка баба Клава, якій в телевізорі висвітилося щось про "флеш-накопичувач, скачати файли, розпакувати ще якусь х@рню і багато англійських слів: "Щоб ви там всі вср@лися". Я її підримую, бо розказувати казки про підтримку і реально підтримувати - то різні речі.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів