День 319. 8 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 319. 8 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах
Автор: Євген Веселов 08 Янв. 2023 19:43

Так і знала, що після "різдвяного перемир,я" московити довго не протримаються і почнуть обстрілювати зразу ж Херсон. Так і є. Не о 12 рівно, але через 28 хвилин. О 00.28 почали. Спочатку ніби пакети градів, потім обстріл артиллерією. А трохи пізніше ще раз в такому ж порядку. І передмістя запалювальними снарядами. Та вони, власне і під час " перемир,я" стріляли, меньше ніж завжди, але було.


Щось страшне було. Наче, як фосфорними бомбами крили. Схоже на салюти, тільки салюти швидко згасають, а це осипалось до низу.

Чёрный юмор... можно не смеяться....продам дом. Под снос. Прилегающая территория заминирована. Хм. Хотелось бы дорого.
....реалии.

Але навіть ніхто не здогадується, що будь-яка дрібниця виводить тебе з ладу. Постійні стреси змушують жити в напрузі. Тобі важко контролювати ємоції і ти постійно на всіх зриваєшся. Ти живеш минулим, і часто здається, що життя втрачає сенс.
Ніхто не баче, як ти до втрати сліз плачеш, бо знову згадала як не цінувала минуле життя. Ніхто не знає, з якими жахливими думками ти прокидаєшся зранку, і хоч як там важко не було б, але ти збираєш себе до купи і йдеш далі.


Чому я не сумніваюсь, що ми все відбудуємо і все буде красиво, ще краще ніж було?
Тому що, на відміну від росіян, які перетворюють красу на лайно, ми, українці, з будь-якого лайна здатні створювати красу - це у нас на рівні генетичного коду ))


Відкрив новий санкційний список. Дізнався, що лепс насправді - лепсверидзе.
І що михалков, схоже, встигне хоч кілька днів під санкціями пожити.
І що переважна більшість фігурантів мені геть невідома )) Так їм і треба.


"загадкова російська душа" -це вбивця російський з Бучі, той, хто знищив Маріуполь, хто зараз розстрілює Херсон, хто катував українців, викрадаючи їх. Це з їх російських "душ" поперла "загадковість" про яку раніше вони самі й ширили міф.

Я фигею от нынешней кадровой политики в местных органах власти Херсона и области ((. Ребята, вы гоните? У нас же есть печальный опыт.
Несмотря на сильные стороны мэра Херсона И.В. Колыхаева, он наделал множество роковых для себя кадровых ошибок ещё задолго до войны. А его ставленик - губернатор Лагута - тот вообще такие "шедевры" поназначал, что обнять и плакать... А руководство облсовета - в большинстве своём оказались или слабаками, или предателями. Итог нам известен.
Но Херсон освободили уже как два месяца, и нихр@на ж не поменялось.
Знаете, господа руководители, ваш привычный аргумент: "А никто другой не хочет идти сюда работать" - это признание своей непрофессиональности и отсутствия лидерских качеств. Это - как минимум. А возможно, это опять построение схем с нужными людьми для "работы" с бюджетом.
Сильные и умные идут работать только в команду харизматичных лидеров, у которых есть реальный проект для города или области - это же аксиома.
Так дело не пойдёт.

Зараз багато у соцмережах пишуть про проблеми з розподілом гуманітарки у Херсоні і про якість. Є дуже простий спосіб закрити тему.
Влада має оприлюднити дані: на яку допомогу (що саме в неї входить з продуктів, на скільки днів видають один пакунок і т.п.) можуть розраховувати херсонці, хто саме, і як наприклад, можна отримати памперси для хворих дорослих, чи вони взагалі є і тому подібне. Причому, перелік всього того, що можна отримати за потреби має бути оприлюднений десь на ресурсах влади. Скажімо, є тисяча упаковок чогось там, кілограм чогось там і оперативно вносити зміни - видали стілько то, залишилося стільки то.
Те саме про плівку, щоб закривати вікна, будматеріали.
Ніхто не просить вказувати, де саме то все зберігається, чи давати дані стратегічних запасів при цьому.

Приєднуйтеся до нас: