День 317. 6 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 317. 6 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 06 Янв. 2023 19:12

Так а де ж "перемирие"? Мабуть, передумали, бо гатять з лівого берега по Херсону аж гай гуде ((
Хоча, хто б сумнівівся...

з так званим "перемірієм" на день все просто - вони не стріляють по Києву, Львову (і всіх інших українських містах і селах), ми в цей день не стріляємо по Москві і Тамбову.


Херсон під щоденними обстрілами росіян. Місто пусте і зле. У жодне перемир’я тут не вірять.
5 січня окупанти вбили юнака, який лагодив інтернет. Йому було менше 20 років. Ще двоє осіб поранені поблизу Комишан. Є приліт у пожежну частину…
Херсонці сподіваються тільки на себе і на ЗСУ. Живуть. Ремонтують. Не загадують наперед.

Розповідь херсонця про свого сусіда після обстрілу їх вулиці рашистами :
– Ивана Андреевича вчера убило. Я ходил на то место, и внимательно все рассмотрел. У него не было ни малейшего шанса. Там дом, возле которого он лежал, весь побитый осколками от снаряда или мины. Есть сквозные дырки в кирпичной стене. Дальше воронка глубокая полная воды. И он лежит. Рядом ясень сантиметров двадцать толщиной, так его просто скосило осколком. А Ване, наверное, осколок попал в бедро сначала. Он присел или упал, а потом его уже со спины посекло. Он бедняга упал и в кулак траву зажал – я ее потом еле выдрал из его руки…

Сьогодні почув, що в Херсоні залишилось близько 60 тисяч жителів. Не факт, що за якийсь місяць їх стане більше, скоріше навпаки. Херсонщина і так не була надто заселеною, тепер втратить населення досить багато. Аналогічна ситуація на Сумщині, Чернігівщині, Харківщині. Потрібно думати уже зараз, що робити у цих територіях після війни? Яка має бути структура розселення? Яка спеціалізація регіональної економіки? Які потрібні стимули чи інвестиції?
Дуже не прості питання. А хто з міністерств зараз може і має шукати відповіді?


Ці москв...цапи мало того, що засипають Херсон запалювальними снарядами, мало того, що ще в жовтні вивезли майже всі пожежні машини, так вже другий день поспіль обстрілюють вже другу пожежну частину. Вони борються з ДСНС, що заборонено міжнародними договорами. Цапня клята!


Виявилося, що коли падаєш під паркан бо ховаєся від осколків, то земля м'яка. Поїхала одна за посилкою пораніше(((
Дякую Господу та Янголу Охоронцю!!!

Только приехал из Антоновки... Прошелся только по одной улице им. З. Космодемьянской, усыпанной мусором от последних, многочисленных прилетов... Остается только кричать от гнева, некогда цветущий поселок, особенно ближе к мосту, "убит" основательно. Практически, нет ни одного "живого" дома. Тем не менее, рашен-твари продолжают сравнивать его с землей. А люди, даже не смотря на официальное утверждение властей, что "жители эвакуированы в безопасное место", продолжают как-то выживать среди развалин. В поселок ехал в переполненной антоновцами маршрутке. Возвращался пешком, т.к. автобус ходит очень редко и дождаться его, практически невозможно. Правда, уже у разрушенного орками моста, меня подхватила попутка.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів