День 315. 4 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 315. 4 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 04 Янв. 2023 18:56

Біля 12-ї ночі над Херсоном орки знову використали запалювальні снаряди.


Коли кажуть про російський Херсон, просто подивиться архівне відео з Херсону. Не має там російського духу і не було ніколи. Українські жінки і українські пісні.
Казачий край був, до поки не завезли з Іваново ткачих на ХБК в середині 50-х років, і поки Сальдо не почав потемкінузувати Херсон на протязі 30 років.

В Херсоні ворог обстрілює лікарні.
Так само вони робили і в Сирії - обстрілювали лікарні, школи, місця скупчення дітей та цивільних.
Як би вони не намагались пояснити такі дії, їх не виправдовує.
Це нація маніяків, які вбивають заради задоволення.
Наша місія набагато більша за звільнення своєї землі. Ми зупиняємо світового маніака, який загрожує людству.

Головний підсумок 2022 року - весь світ говорить про Україну.
The Economist назвав Україну країною року. Я би додав, що Україна - це країна-супергерой.
Україна потрапила до топ пошуку Google за рік.
Популярність української мови у світі різко зросла, у різних країнах після 24 лютого її почали вивчати 1,3 млн осіб.
Президент України став людиною року за версією низки авторитетних світових ЗМІ та виступив у Конгресі США, де зірвав оплески.
І якщо Україна - країна року, то невдахи року - російські шовіністи.
Російська агресія проти України отримала зворотний ефект.
Росія намагалася довести, що України не існує. Що Україна - це держава, яка не відбулася, а українці - вигаданий, штучний народ. Та чим більше вони волають, що України не має існувати - тим більше Україну обговорюють та підтримують у світі. Тим більше героїчного змісту набуває український національний міф.


Зварила борщ. Правда з тушонкою, бо м’яса на базарі нема. Базар відкрився сьогодні вперше від того обстрілу, як люди загинули 24 грудня. Недарма моє серце тривожилось, Галю мою, що молочку ми в неї весь час беремо, поранило, то її не було сьогодні, операцію їй зробили.
Херсон вчора вночі закидали запалювальними снарядами, я сама не бачила, прочитала в телеграммі, то вночі бігала сходами по поверхам, заглядала у всі вікна, чи нема пожежі поблизу. Наче не було. Скоріш би це все закінчилося. Хоча, поки Лівобережжя не визволять, нам спокою не буде. Всим друзям, що збиралися повертатись у Херсон, я весь час кажу, заждіть хоч 2 тижні. Хоча, що зміниться за ці два тижні? Але здається, що такий строк ти можеш витримать, а вже більше - ні. Так і окупацію переживали, по два-три тижні. І весь час вірили, що ось-ось і нас визволять. Так і вісім з половиною місяців витримали. А тепер обстріли. І теж думаєш, хоч би ці два тижні витримать. А може й правда, як почнуться морози, то й підуть наші їх виганяти?

Треба розповідати про те, що відбувається у Херсоні, тому що з реальних розповідей кожного складається картина того, що відбувається. Свій біль треба показувати іншим країнам, іншим людям,всьому світові.

З кумедного… і з сьогодення… Зараз почув дуже актуальний для активних, небайдужих дописувачів у ФБ термін - Цукрові Цензори..) Посмішило!..)

Паша Філіпчук і ворожа адміністрація Каховки так у місто й не повернулись. «Керують» з інших, безпечних, на їхню думку, місць.
У місті, як і у Новій Каховці, розміщуються переважно військові та штаби військових.
Практично щодня у Каховці гучно, стріляють звідти і прилітає туди по ворогу. Люди в місті залишаються, росіяни періодично ведуть свій обстріл, щоб залякати й змусити виїхати.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів