День 314. 3 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 314. 3 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 03 Янв. 2023 18:51

На оккупированных территориях сейчас просто жесть, нигде не принимают гривны, по указу так называемой «власти», валютчиков тоже нет, людям не за что жить, очень ждём ВСУ.


Антоновка после выходных.
Читая в новостях «обстреляли 6 раз» или «слышали 4 прилёта», помните - эти цифры не просто статистика, за каждой из них личная трагедия какой-то определенной семьи.

Встати з ранку раніше, щоб просто відчути ніжність до світобудови ...знайти у що вірити щоб вставати вранці з посмішкою))


Тут кажуть, що за протверезіння від росії українскього суспільства, ціна висока.
Так вам пропонували за безкоштовно, ви не взяли.
30 років вам казали: Мова має значення; Московський патріархат треба вигнати; Армію треба підіймати, а населення озброювати; і дуууже багато іншого - такого, що не призвело би до війни.
Але вам було лень вчити мову і застосовувати її в житті. Церква МП була ближче до дому.
Ви мали можливість не сплатити цю ціну. Та не повірили. Шукали, що на хліб намазати.
Ну ось, і рахунок подали.


У собачни, которой на улицах хватает, возможности прокормиться поприбавилось. Стихийных свалок на улицах пруд пруди. Один взмах белого клыка - пакет прорван и деликатесы вот они.


Херсонська обласна прокуратура відправила до суду обвинувальний акт щодо так званого "ректора Херсонської державної морської академії" дмитра круглова. Першій пішов


Чому наші масмедіа та соцмережі так посилено використовують термін "воєнкори", коли пишуть про російських нацистських пропагандистів-блогерів? Які ж вони до біса кореспонденти (воєнкор - це воєнний кореспондент)? Не ганьбіть поняття "кореспондент". Може варто називати справжнім ім'ям блогери-пропагандисти?


Якщо за втечу з Херсона Суровікін отримав орден Святого Георгія 3-го ступеня, то яке місто він має здати, щоб отримати орден Святого Георгія 1-го ступеня?


Виродки Росії знищили тролейбуси у тролейбусному парку м.Херсон. Також дуже сильно пошкоджені будівля ремонтного цеху.
Нічого витримаємо,усе відбудуємо. Буде ще краще ніж,було. Тримайся Херсоне.
Моє рідне МКП Херсонелектротранс, боляче дивитись на це,душу ніби вириває...


На тимчасово окупованій території Херсонщини російські військові збирають інформацію про людей, які займаються підприємницькою діяльністю, та вилучають у них автомобільний транспорт і товари.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: