День 312. 1 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 312. 1 січня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 01 Янв. 2023 17:15

Батько наш Бандера!
І НАСТАНЕ ЧАС, КОЛИ ОДИН СКАЖЕ: СЛАВА УКРАЇНІ! І МІЛЬЙОНИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ: ГЕРОЯМ СЛАВА”


До речі, згадала, як підлітки з Херсонщини на запитання чмошника з госдупи пояснили, хто такий Бандера - "батько наш".
Що сказати, думаю, з огляду на те, що зробили росіяни і що вони роблять, традиційне відзначення цієї дати у Херсоні з часом стане ще популярнішим, ніж було до 24 лютого.


Новорічну ніч, прогнозовано, російські окупанти спробували накрити мороком потужного обстрілу житлових кварталів Херсона, розпочав цю демонстрацію своєі сутності абсолютного зла десь за 2 хвилини до півночі. Так, десь зовсім недалеко громихало дуже потужно, зникло світло, увесь мікрорайон накрили клуби диму від якоїсь потужної пожежі.
Але за годину електрику в будівлях вже поновили. А на ранок над Херсоном та над всією Україною встало сонце першого дня нового року - року перемоги Украіни.


Мене часто запитували, як діти, як на них вплинула окупація і війна. Розказую. Яся намалювала на повітряній кульці Бандеру.
І подарувала Лесі на День народження. Я трохи вшоці (Бандера, мабуть, теж), чому саме він і як взагалі було можливо намалювати портет на куьці?.. а вони хіхікають. Портрету вже 2 місяці, трохи здувся). Аще дівки забороняють нам дивитися російськомовний контент у ютьбі. А з моїх гаджетів видалили російську розкладку клавіатури і забороняють спілкуватися мовою окупанта. Ваня переклав інтерфейс гри BattleBit укаїнською. Каже, рідко коли в комп'ютерних іграх можна вибрати українську...є над чим працювати) Зараз робть свою гру. Не про Бандеру.
Доброго вечора, ми з Херсона.


До весни залишилось усього 59 днів. А в мене ще петунька зеленіє, хоч і не цвіте. Вже третину зимових холодів пережили, сподіваюсь і залишок теж успішно переживем.


Скажи мені, що пишуть у твоїй стрічці і я скажу, хто ти (виняток, звісно, якщо ти працюєш з інформацією ворогів)). Але загалом таке у мене пишуть: бажання перемоги України, щоб здійснилося бажання всіх українців (колаборанти - не українці, нехай сальда здохнуть), і вітаємо Степана Андрійовича (денацифікація "вдалася" росіянам, якщо що, бо у минулому році про день народження Бандери згадувало набагато менше френдів) .


У цьому році виявилися остаточно відкрито вороги внутрішні, про яких ми і так знали! АЛЕ ...стали наявними і ті, від кого, можливо, і не очікували. Не дамо уникнути покарання!!!


- Синку, чому у тебе червоні очі?
- Тату, я курив траву
- Не бреши, ти плакав з відеозвернення Зеленського.


хлопця з села під Олешками катують вже другий тиждень. Вчителя з Каланчака вивезли у Сімферополь і збираються засудити на 17 років.
хочу у наступному році бачити всіх наших на волі, а їх катів мертвими

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: