День 307. 27 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 307. 27 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 27 Декабря 2022 19:07

У коментарях в постах про Херсон останнім часом у соцмережах знову активізувалися любителі руского міра. Певне, фсб намагається хоч так воювати, крім того, що російська армія вбиває мирних мешканців обстрілами. Ці гниди постійно хочуть вилупитися і стати вошами.

Залишимо за дужками той факт, що деякі із херсонців, поїхавши з міста, до більш безпечних місць, залишили на вулицях Херсона своіх домашніх творин. Мало того, що вони не пристосовпні до вулиці (вчора, наприклад, бачили молодого ротвейлера в ошейнику, який шукав собі їжу на смітнику), їм також лячно і вони намагаються ховатись від вибухів.
В черговий раз ходили годувати котів, бачим, що на вулицях їх стало більше, та візуально, в тому числі по іх повадках, видно що зовсім не так давно деякі з них були домашніми…
Цим друзям нашим меншим теж дуже важко, не забувайте про це. Деякі херсонці, які їх годували на вулицях міста, теж останнім часом поїхали з міста. Враховуючи періодичні обстріли Херсона російськими терористичними військами, ходити на значні відстані щоб їх годувати теж стає небезпечно, та і можлиаості нагадувати багатьох, на жаль, нема.

Данилов вчора сказав правильно - не треба вживати образливих слів, ми і так знаємо наше ставлення, а до них не дійде. Треба писати "росіяне, російські військові" - щоб чітко позначати, хто. Мене теж банили за лайку. Данилов правий, буду позначати просто і чітко.

Неужели после войны мы не поумнеем и не начнём учить людей смолоду строить отношения с окружающими? Проблема с качеством человеческого капитала в Украине и до войны была острой, а теперь - когда цвет нации погибает в окопах и разъезжается світ за очі, эта проблема станет суперострой.

Все частіше чую слово: важко. Так, і ця важкість для кожного своя тяжелезна, що тягне на дніще, навіть не дно, бо українці кожного разу думають, що вже його бачили… Тільки сильним даються такі випробування, і так - життя несправедливе навіть до найкращих людей, кажуть психологи. Але є нюанси) перемагають сильні, треба просто жити в цей день, сьогодні.

Важливі контакти для херсонців в разі, якщо їх житло постраждало від російських обстрілів

За допомогою можна на «гарячу лінію» Херсонської ОВА:
0800330951 або 091 481 78 45.
Зараз роботи з ліквідації наслідків обстрілів виконуються тільки у Херсоні. Найближчим часом фахівці працюватимуть на всій звільненій Херсонщині.
Аби оперативніше ліквідувати наслідки ворожих обстрілів, нам потрібні робочі руки. Якщо ви шукаєте роботу і готові працювати на благо херсонців, звертайтеся до відділку кадрів ХОКАРС за номером: 067-008-17-72.

ХЕРСОН СЬОГОДНІ. Украінські прапори на звичайних комерційних будівлях стали буденною реальністю міста, мешканці якого на кожному кроці демонструють українську ідентичність Херсона.

Декілька годин тому знов було чутно десь у місті низку потужних вибухів. Зараз тишу у місті порушують каплі дощу та херсонці, які займаються своїми повсякденними справами. Незважаючи на ситуацію в місті, яка, поки що, залишається дуже складною, в Херсоні поступово починають відкривається деякі із магазинів, які було закрито під час російської окупації.

Листи з окупації. Самовидці розповідають.
Чергова пенсійна історія з окупованих Олешок.
Цього разу в людей з Олешок люди з автоматами відібрали рубльову пенсію, яку вони отримали в Скадовську. Вони поверталися в Олешки і їх в такий спосіб пограбували на черговому блок-посту.
Відділення т.з. пенсійного фонду в Олешках покинуло місто в кінці літа. Почалися підчутні проблеми з виплатами. Оформити в Олешках рубльову пенсію чи вирішити чисельні проблеми, які з цими виплатами виникають неможливо. Треба їхати в Скадовськ.
Пенсіонери винаймають машини, і їдуть рано вранці, щоб у Скадовську відстояти божевільні черги. О 14.00 там вже закривається контора, а люди їдуть з багатьох районів. Дорога в один кінець 1000 гривень, стільки ж назад. Якщо черга рухається повільно, то треба ще й заночувати в Скадовську.

І ось після такої дорогої і виснажливої подорожі люди, які розповіли цю сумні історію, були пограбовані дорогою додому.
Останніми днями в Олешках біля будівлі Ощадбанку величезні черги, записують за кілька днів наперед. Тому що хтось з дикими муками отримав гроші в Скадовську, хтось ні. В результаті переплутали списки, і люди в черзі пишуть якісь паперові заяви. Дехто просто не побачив себе в списках виплат за жовтень, хоча влітку вони оформилися. З урахуванням того, що українську пенсію у готівці зараз тут отримати неможливо, люди найчастіше просто змушені отримувати окупаційну пенсію. При цьому вони стикаються з муками і приниженнями.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів