День 304. 24 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 304. 24 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 24 Декабря 2022 18:50

Найганебніша, наймерзенніша у світі професія - рос*йський військовий!
Тупо кожну хвилину Херсон обстрілюють нелюди. Днями прилетіло в будинок моєї сусідки і найкращої подруги дитинства. Вони чудом вижили з сином. Лишились без хати. В мій будинок теж вже прилітало. Мало в який ще ні. Зранку обстріляли центр міста. Багато людей загинули просто на вулиці.
Тим часом, шукаю житло у сусідньому Миколаєві. З собаками не можна. Бл*, ви серйозно? Я ще розумію таке б десь у іншому безпечному місті відповіли, але у Миколаєві, який ще місяць тому обстрілювали не менше Херсона. Вбити тих собак? Лишити помирати з голоду? Ви ж знаєте, що таке тікати від війни. За моєю особистою статистикою більшість людей попри небезпеку не їдуть саме через тварин.
Менше з тим, і так є на кого лютувати. Ненавиджу р*сню. Фейсбук, я правильно написала? Р*сня? Я нікого не образила? Нічого не розпалюю???


Подарок Херсону от рф-ии на Рождество: в 11:00 из "Градов" обстрелян Центральный рынок и ЦУМ. По разным данным более 10 убитых и 58 покалеченных, из них 18 - в тяжёлом состоянии. Практически все - старики, женщины и дети.
Выводы:
1. Не забудем...
2. "Херсон повертаеться до мирного життя" - это преступный PR-лозунг от нашей власти, которая жаждет отчитываться о несуществующих успехах ????. Я сформулирую правдивый лозунг вместо чиновников: "Херсон сейчас - это эшафот, расстрельный ров, чумной барак, лепрозорий, от которого надо держаться максимально далеко и ещё очень долго.
3. Херсонцы, неужели вам не ясно, что надо МАКСИМАЛЬНО избегать мест скопления людей? Какие, нах@р, рынки, магазины, кафе и прочее? Вы ж там, как мишени в тире!!!
В эти минуты "Грады", миномёты, танки продолжают расстреливать город вупор.

Хто сказав, що в одне місце два рази не прилітає? Сьогодні тушив пожежу на горищі від прильоту запалювального снаряду. 1:1 на мою користь: пожежу потушив, але - мінус генератор і, схоже, зламаний палець (упав шматок стіни). Ми, звісно ж, вже зарекомендували себе, як люди зі сталевими яйцями, але, нарешті, почуття самозбереження прокинулося і ми з дружиною хочемо виїхати.


Всё Посад-Покровское вместо выбитых стёкол повставляло в окна на пене плотный пенопласт 4 см из Эпицентра (голубой, желтый). И теплоизоляция, и просто на пене. И выдерживает взрывную волну. Видать, у Людей Есть Собственный Опыт.


Це тільки у мене враження, що на фоні обстрілів Херсона, політична боротьба за владу у місті досягла дна?


Вы думали "Ликвидация" - это фильм про Одессу? Нет, ликвидация - это реальность про Херсон.
23.00 - грады в три ряда по ночному городу после целого дня обстрелов из всего, что у них было ????
Неужели их никто не может остановить матьихгрёбануюволшебницу!!!
Ох, буде тобі, враже, так, як відьма скаже... (с)


Щоб не гнівити Бога, треба визнати, що цього року було багато надзвичайних див. І той стан в якому зараз Україна - теж диво, яке було малоймовірне, і в це диво мало хто вірив. Тож - без Божого благословіння тут не обійшлося.
Сьогодні Святий вечір, а завтра Різдво Христове. А Різдво - величніше з усих див, тому я дуже чекаю того ДИВА, яке для нас зараз найважливіше. Підключайтеся до спільного бажання, бо групове бажання (на відміну від групового сексу ????) дає фантастичні позитивні результати ✌️????✌️

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів