День 303. 23 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 303. 23 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 23 Декабря 2022 19:26

СТО ТИСЯЧ.
Колись дякував за них Карпенку-Карому,
а сьогодні - Збройним Силам України.


Пише херсонка сьогодні:
"Я только что лежала на земле и видела как надо мной летит ракета террористов.
А милый физбук удаляет публикацию -! нарушение правил сообщества в отношении враждебных высказываний ..."
Я подивилася на текст, який не сподобався Фейсбуку. Там людина, яку могло вбити, бо були три прильота, написала про "бешеных тварей" и "сдохнирусня".
Як на мене - це дуже толерантні слова. Бажаю тому, хто це блокує, отримати такий самий досвід, як херсонці зараз.


Сьогодні були в місті, виглядає не настільки вже й погано, якщо судити по обстрілам, що постійно ведуться. Звісно здалеку дивишся, проїзжаючи, нормально, а як зупинишмя і придивився, то багато вибитих вікон.

Херсонська міська рада, виносить мізки торгівцям на ринку, які героїчно під обстрілами продають продукти, ви аж бігом. А промоніторити і почистити всі залишки російського лайна ви не можете? Не дійшли до сфери її "довторгневих" повноважень?

Тільки вчора нам полагодили світло, включили в 16.30. Тільки що, після останнього пакету граду, знову вирубилося на одній фазі, на другій напруга 50 вольт, на третій напруження 260. Щоб їм руки повсихали, тим хто ті гради заряджає і запускає.


По місту курсують майже пусті маршрутки.
Більшить людей покинуло своє місто.
У тих, хто залишився,основні задачі: сходити на ринок, або в магаз, отримати гуманітарку, зловити нормальний зв'язок та просто вижити.
Таке сьогодення нашого міста...
Але ми вільні,переживемо.


Ніколи не думав про непомітну функцію банківської системи щодо виведення з обігу зношених грошей.
В Херсоні за десять місяців банкноти від 1 до 100 грн. перетворились на сигаретний папір.
Найлегше пересвідчитись в маршрутці.

Влада, змінюй свої звички!
Є сталі волонтерські команди, які, не зважаючи на власну небезпеку, допомагали херсонцям під час окупації!
Вони і зараз працюють, не зупиняючися. Влада не бачить?
Чому гуманітарка не передається їм? Адресна допомога - це саме те, що сьогодні потрібно, а не публічна роздача на публіку...
Є ОСББ, де кожен знає один одного , як облупленого! Там знають таких, хто не в змозі стояти у чергах завсідників таких черг...
Час вже налагодити допомогу людям! Результативну допомогу!!!


Попри спроби протиставити херсонський волонтерський рух та політизувати його та поляризувати на своїх - чужих, попри спроби заблокувати роботу модульних пікарень для випічки безкоштовного хліба для постраждалих від окупації Херсонців, попри спроби місцевих чиновників виконати злочинний наказ, пекарні, які закупив Порошенко та ГО СГ - запрацювали.
Грубою помилкою було з боку влади перешкоджати запуску роботи пікарні, адже у Херсоні Зеленський та його партія мали височенну підтримку, але це не хвилює опозицію, яка просто хоче роздавати безкоштовний хліб усім, хто постраждав і хто цього потребує - і тим, хто обирав Зеленського, і тих, хто досі підтримує Порошенка.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів