День 302. 22 грудня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 302. 22 грудня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Автор: Євген Веселов 22 Декабря 2022 18:25

21 раз за час виступу нашого президента конгрес США вставав та аплодував... Неймовірно!

***

Учитывая результаты визита Зеленского в США, Украина скорее всего свои территории освободит. Все или не все, но по состоянию на 23.02 2022 г. - весьма вероятно.

Но проблема в том, что эти освобождённые территории скорее всего останутся почти безлюдными. Десять миллионов уехало в Европу и США, сотни тысяч в россию (и слава Богу), пять миллионов переехало в более безопасные регионы Украины и многие десятки тысяч погибли в этой бойне. Сказки про "всі повернуться до дому" - это только для телевизионной пропаганды, потому что "повернуться до дому" - это, не значит, что все с разбегу ринутся в нищету, разруху и безработицу. Это блеф.

Ще мене дратує гасло: "Все відбудуємо!". Що саме "відбудуємо"? Те що було? Так мені і ще багатьом це нецікаво, бо більшість того, що в нас було - то гівн@ собаче. Ми що, будемо витрачати мільйони на відбудову будівлі Херсонської ОДА? Та її Бог покарав за те, що там відбувалося, починаючи з обкому партії КПУ і до губернатора Лагути, який покинув херсонців і втік рано вранці 24 лютого.

Невже ми не змінимо старий ганебний територіальний устрій, де такі ОДА, як наше - це тільки корупційні ями? Невже ми не скоротимо мінімум втричі апарат міської ради - ще однієї корупційної ями? Якщо нічого не зміниться, то людей тут не буде, я гарантую.

***

гауляйтер Любимівки - ліквідований, як кажуть «згорєл на рАботє»!

***

Як і обіцяв, публікую подробиці після ''подарунків'' під день Святого Миколая для нашого двору від ''добрих'' ''людей''. Кого тільки в нашому дворі не було: одеська поліція, парамедики, газовики, волонтери, журналісти. Всім дякуємо за участь, особливо волонтерам. Сергій Павлюк і команда допомогли матеріалами, завдяки їм ми змогли оперативно зашити вибиті вікна. Весь наш двір передає щиру подяку. За всі дні, що пройшли, не було лише представників місцевої влади.

Безуспішно намагалися додзвонитися у відповідні служби, щоб зняли триметровий шматок металевого даху, який заплутався у дротах електромережі і міг в будь-який момент впасти комусь на голову. За два дні слухавку ніхто так і не взяв. В результаті чоловіки двору, порушуючи всі правила безпеки, за допомогою драбини і какойто матері виплутали залізяку з дротів, можливо, врятувавши комусь із перехожих життя. Всім небайдужим сердечно дякуємо!

P.S.: А без електрики ми вже якось і звикли. Електрика в наш час - це розкіш. Як, до речі, й Інтернет. (З підвалу чути саркастичний сміх)

***

Чим живе Херсон? Дві новини про те, як люди намагаються створити життя. Місто вороги обстрілюють всім, чим можна і ні. Дуже близько до загарбників. Херсонський міський центр зайнятості інформує щодо вільних вакансій у Херсоні. Якщо відверто, як на мене, то всі, хто працюють у критичній інфраструктурі чи в аптеці у цій зоні, мають отримувати зарплати бойові.

***

Вайбер почав підкидати мені рекламу ритуальних послуг. Не діждетесь! Жаліюся на "образливий контент". До весни лише 68 днів залишилось. І кожний цей день наближає нас до перемоги. То в нас була мета діждатися визволення. Тепер - діждатися весни, як проміжної цілі.

***

Наслідки обстрілів Херсона. Зруйнований будинок, у якому на 1-му поверсі розташовується бібліотека - саме в ній у минулому році херсонці за допомоги волонтерів БУР створили чудовий молодіжний хаб. Там молодь могла слухати лекції про історію кіно і вчитися знімати власні фільми. Там працювала Перша херсонська кіношкола. Але прийшов - а потім відійшов на відстань пострілу - руський мір.

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів