День 298. 18 грудня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 298. 18 грудня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Автор: Євген Веселов 18 Декабря 2022 19:15

Рівень незламності херсонців. Сьогодні була вдома у дорогих для мене людей) Вони роблять РЕМОНТ в квартирі!!! P.S. Виходить дуже гарно.

***

Люди, не ходіть в пункти роздачі гуманітарки та різних сборів людей, які опубліковані. Всі оголошення контролюють вражини. Там небезпечно.

***

Бути в Херсоні небезпечно. Але кожна небезпека має в собі багато ступенів. Від відносно спокійно до майже гарантованого влучання. Треба знати і розуміти цю шкалу. Бо влада обмежується рекомендацією "правила двох стін". Яке не діє наприклад, для приватних будинків. І безглуздо для тих, кого снаряд чи міна застали на вулиці.

Найбільш небезпечні місця: південні, південно-східні і південно-західні фасади багатоповерхівок, особливо, де вони не мають перед собою в бік Дніпра висотної забудови. Навіть якщо така забудова є, то слід враховувати, що вулиці достатньо широкі. Візуальні орієнтири для ворожих артилеристів - труби, церкви, окремі висотки.

Переміщуватись містом за можливості треба вздовж північних фасадів, зокрема південними сторонами вулиць, що йдуть паралельно Дніпру.

***

Рашиські нелюди продовжують цілеспрямований терор мирного населення Херсонщини. рашисти з мінометів обстріляли село Степанівка у передмісті Херсону. Снаряди влучили у у геріатричну лікарню, штаб гуманітарної допомоги. На жаль, одна жінка померла від отриманих поранень, ще двоє людей отримали поранення, та перебувають у лікарні. Ворожий удар пошкодив будівлю школи, лікарні та церкви. Ніколи не пробачимо цій мерзоті, яка прийшла на нашу землю, тільки для того, щоб творити звірства.

***

Я не можу писати… Мені потрібно бути собою, але не виходить… Мої букви покинули мене майже рік тому і ніяк не хочуть зайняти свої колишні рядки у зошиті… Це не означає, що їм вдалося мене знищити, ні. Я зібрала свій мільйон скелець і зрозуміла свою силу і суть… Хто мій назавжди, а хто - за руським кораблем! Та все ж… Все ж мозок не сприймає цей моторошний сон! Цей маньячний сюр… Режисер настільки хворий, що діагноз йому поставить хіба що пекло! Скоро! Я знаю це!

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів