День 292. 12 грудня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 292. 12 грудня. Що обговорюють херсонці в соцмережах
Автор: Євген Веселов 12 Декабря 2022 19:00

Одним із елементів просування російськими окупантами херсонцям "русского міра" була зовнішня реклама. Більш того, враховуючи що значна частина херсонців не дивилась російського телебачення, не читала їх окупаційних газет то їх ДУШИЛИ РУСКІМ МІРОМ виключно за допомогою бігбордів.

Вже пішов другий місяць як Херсон звільнено від російських окупантів, забруднені російською пропагандою рекламні носії переважно очищено або інформацію на них замінено на УКРАЇНСЬКУ, але самі ці бігборди, на підсвідомому рівні, залишаються нагадуванням пекла окупації.

ЧИ ЗНАЙДУТЬСЯ В ХЕРСОНІ КОЛИСЬ ПРЕДСТАВНИКИ МІСЦЕВОЇ ВЛАДА, ЯКІ ПРИБЕРУТЬ З ВУЛИЦЬ НАШОГО МІСТА ВСІ БІГБОРДИ, ЗА ЯКИМИ ВЖЕ ДАВНО НЕ ВИДНО САМОГО МІСТА?

Україна вже отримала статус Кандидата в члени ЄС, а в містах Європейського Союзу ситуація з зовнішньою рекламою зовсім інша - там майже ніде нема бігбордів в містах (деякі мають виключно на околицях). P.S. Декілька найбільш масивних бігбордів прибрали, під час окупації, самі росіяне, щоб, скоріш за все, використати їх для влаштування укріплень, які повинні були ускладнювати звільнення Херсона нашим ЗСУ.

***

Новий район роботи. Прокидаємось зранку. Під дверима налиснички з творогом та парне молоко. Їдемо на ділянку працювати, жінки під обстрілом на мопедах та велосипедах везуть тазіки салатів, кастрюлі з борщами і котлетками хлопчикам на позицію.

Приїжджаємо, виходять дві україночки вигукуючи: «Чай, кава вже готові.. хай стріляють, ви тільки не ідіть.»

Приїжджаємо пообіді на базу зарядити батарейки від коптерів. Бабуся через дорогу вигукує: «Борщ гарячий, а то ви все сухпаї їсте. Я ,ото, попереднім хлопчикам наготовила на 50 чоловік, а вони дзьобають як ті 20 горобчиків.»

Херсонщино, я закохуюсь в тебе.

***

Орки обстріляли дитячий садочок в Олешках. Місцеві мешканці добре бачили звідки вони це робили. Поранені двоє чоловіків, дівчинка 8 років контужена.

***

Новину про обстріл Центрального ринку в ОЛЕШКАХ чули та бачили багато людей. Адже якось зовсім випадково, миттєво, зразу після обстрілу там опинилися окупант-ТВ. Коли ж та окупаційна мерзота зрозуміє, що ЗСУ не бомбить пусті ринки і не стріляє по мирному населенню.

***

Орки продовжують масовано обстрілювати деокуповану територію Херсона, б'ють по цивільній інфраструктурі, намагаючись помститися за військову та політичну поразку. На жаль, є постраждалі.

***

Сезон срачу про «життєрадісних інфантилів» (с), які купують прикраси і ставлять ялинки з «поліцією Скорбі»: «зима буде найстрашнішою, ніхто вам не допоможе, не сподівайтесь на владу, як можна святкувати, коли хлопці на нулі» - оголошується відкритим. Поки перемагають психічно здорові самодостатні люди, які потурбувалися про себе і свої родини без сторонніх порад, що їм робити, а також одночасно донятять на ЗСУ без сторонніх спонукань і тиску на совість, вміють жити, створювати в таких умовах атмосферу свята, випромінювати впевненість і вірити у найкраще. Вони завжди перемагають. І це тішить.

А я вже за традицією роблю ставку: Я вірю у ЗСУ, у наших енергетиків, у те, що влада всіх рівнів впорається, проти унилих всьопропальщиків і задротів-нагнітателів. Побачимо.

***

Кирилка Смертоусов передав флешмоб херсонському колаборанту - інтриганту Булюку. В Скадовську підірвано авто з ним в середині. ФСБ «сваіх ні брасаєт, оно іх убиваєт».

Приєднуйтеся до нас:

День 339. 28 січня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Від російських снарядів загинули дві жінки – у Херсоні та Комишанах

«Сни про Херсон». Невдовзі світ побачить збірка оповідань про життя херсонців під час російської окупації