День 289. 9 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 289. 9 грудня. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 09 Декабря 2022 19:12

Раночку, любі! Вечір і ніч були гучними, гатили по місту Херсону, з яким "Рассія навсєгда". Але пишуть люди з Лівобережжя, що були й наші точкові удари і в Скадовську і в Раденську і в Голій Пристані, звідки гатять по нам. Артиллерійські дуелі теж були. Сподіваюсь, що наші їм наваляли, бо орки вкрай обнагліли. Доповідає наша влада, що з теплом в Херсоні вже майже 60% людей. Не уявляю, як ті люди, в кого нема ні опалення, ні світла.

Останні два притомні заступники пішли від Янушевича.
Дуже шкода, що Херсонщина знову не заслужила ні нормальної обласної, ні нормальної міської влади.
Таке чуство якесь...


Не єдиним псом Патроном сильні!
Тепер Кота-СБУшника маємо! Нічого, прийде час і дізнаємося як його кличуть, а поки тсссс.....


Скоро майже місяць, як звільнили.
Перші чотири дні: сонячно, оптимістично, єйфорійно, багатолюдно, святково.
Усі останні 23 дні: пасмурно, сіро. Цілий день вибухи. Дуже часто незрозуміло що, звідки і куди? В пабліках - тільки про деякі прильоти. Людей на вулицях і в будинках мало у сенсі зовсім майже немає.
Зранку до 13.00 якась кількість людей є на ринках, біля декількох відділень НП та біля декількох АТБ.
Дуже багато людей незрозумілого соціального статусу. Їм теж потрібна допомога, просто їх стало тепер у відсотках більше.
Алкоголь не продають, але кількість п'яних на вулицях зашкалює.
На площі Свободи вже ніякої єйфоріїї немає. Великих вантажівок з гуманітаркою дуже мало, все більше середні та малі бусики по мікрорайонах та вуличках.
Постапокаліптичного вигляду додає товстий шар листя з дерев, яке вітром кружляє по асфальту. Та ще скрізь розкидані коробки та пакети зі сміттям.
Взагалі, це не про те, що хтось щось не робить. Ні. Багато херсонців роблять, що в їхніх силах. І листоноші потроху виходять на свої маршрути, і сміття, хоч якось, але вивозиться. Багато швидких допомог, пожежників, по місту відновлюють мережі.
Рідне місто бореться за виживання.


Моя емоційна гойдалка завмерла...
Після азартного злету від позитивних новин про звільнення Херсону та надуспішних зборів на допомогу нашим захисникам, участі в гуманітарній допомозі, досяг ейфорії.
Але подальші щоденні обстріли рідного міста та нашого дому в Антонівці, новина про загибель нашого сусіда-приятеля Сашка Козака під обстрілами, ніби вдарили об стіну реальності та скинули в апатію й спустошення...
Більше двох тижнів завмирання, повна порожнеча...
Після злету та різкого падіння, гойдалка зменшила амплітуду, вирівнялася та завмерла...


Найпопулярніше питання цього тижня: як там в Херсоні?
Місто на паузі, виснажене, тривожне, постійні обстріли, на вулицях майже немає людей і машин. Але є світло, вода, зв’язок і купа вільних місць для паркування)
І головне: багато людей з тих, хто залишились - маломобільні, вони фізично не мають можливості забезпечити себе всім необхідним для життя. Надія на волонтерів.


Російські окупанти продовжують перетворювати мирний Берислав на другий Маріуполь. Знищують все.


орки на лівому березі Херсонщини риють багато окопів. прогнозовано вони одразу заливаються водою
реакція цих істот на верховодку - орки кричать що містниє делают діверсіі і ночамі льюь воду в окопи!!
таке не вигадаєш.

Здається я знаю як зберегти «Лицо Путина», як би позначити ще Макрона, щоб підказав, адже він знову почав волати про необхідність рахуватися з думкою Путіна.
Отже все просто, Путін хотів захистити «руськоговорящих» і його аргументи часто зводились саме до цього. Так от справа в тому, що всі руськоговорящі виїхали, коли росіяне закликали до евакуації з окупованих територій. Залишилось еваюкувати з інших територій на територію Росії тих, хто вважає себе пригніченим і мета спецоперації досягнута! Після цього вивести війська, бо захищати вже буде нікого.
Підкажить хто ближче до Путіна, вірю в силу Фейсбука!
І «обличча ціле» і цілі СВО досягнуті.


Два каліброваних зрадника Херсонщини - Булюк і Сальдо. Колись ці пани були справжніми господарями області.

Наприклад, за вказівкою Булюка правоохоронні органи кошмарили всіх неугодних від бізнесменів, чиновників, до виборчих комісій. «Честь» віддавали стоя цьому пану. Сальдо просто всіх купував.
Такі от справи.
На жаль, і досі у владі є люди, які є креатурою саме цих двох колаборантів…


Сосальдо вже розповідає чергову баєчку про побудову нового міста на Арабатській Стрілці. З "правітєльствєним кварталом". Все ніяк не розпиляє лями від Владімір Владіміровіча.

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів