День 281. 1 грудня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 281. 1 грудня. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Автор: Євген Веселов 01 Декабря 2022 19:30

Хотіла б привітати з останнім днем війни, але поки всіх із першим днем зими.

***
Прощавай осінь 2022.
Вибач, що ми тебе майже не помітили…
Ти була чарівна.
Дякуємо ЗСУ за те, що маємо яскраві спогади.

***
Сьогодні зранку відкрив телефон незламності, написав у телеграм незламності пост незламності, а потім випив кави незламності з бутербродом незламності. Хоча це і був бутерброд незламності, але ковбаса на ньому була лікарська, що трохи спаплюжило загальну незламність дня. Але це не порушило моєї незламності. Після цього подивився у вікно незламності і зрозумів як одягатися, щоб погода не завдала шкоди моєї незламності. Так почався для мене перший день зимової незламності.
С початком грудня, незламні!

***
Про Херсон! І це правда!
Будьте более внимательными к себе и окружающим людям. На это есть несколько причин:
1. НАВОДЧИКИ. В районе Антоновки регулярно видны какие-то световые сигналы (об этом написало множество очевидцев), кто-то эти сигналы подаёт и вероятнее всего на левый берег. Это говорит именно о том, что мы обсуждали в самом начале октября, в городе и пригородах осталось множество русских разведчиков и дрг.
2. ВЧЕРА В КАМЫШАНАХ.
Одна весьма обычная бабушка несла себе домой очень много еды и попросила у одного из спец.подразделений помощи с транспортировкой припасов. В ходе всего этого действа обнаружилось, что у бабушки в доме находилась группа бурятов из рассеи. При этом бабушка явно не находилась у них в плену и очевидно пыталась заманить к себе домой наших бойцов (этот план провалился). Т.е в теории их план (минимальный) заключался в том, чтобы разоружить наших бойцов и завладеть их формой и транспортом. И не факт, что кто-то из них остался бы живым после этого плана.
Мораль: наблюдайте за бабушками, которые потребляют еду в крайне нездоровых количествах, хотя живут одни.
Бабушки, не прячьте русню по подвалам, несмотря на любые их сказки. Они здесь находятся неслучайно и они здесь, чтобы убивать наших братьев.

***
Зараз в мене полетить гнів Фейсбуку, але я ЗА ту саму ялинку!
Вона не коштує космічних грошей. На них не купиш хаймарс чи літак. Це тисячна відсотка від всіх державних витрат. Але вона як ніщо показує що нам посрати на їхні ракети і дрони, на їхніх бурятів та зеків, на крики їхньої пропаганди. Бо, попри це все, ми живемо. Ми радіємо життю. Ми його святкуємо!

***
По Херсону. Життя трохи налагоджується. Велика шана комунальникам, енергетикам, волонтерам і приватним компаніям.
Місцями є світло, багато де вода, зв'язок мобільний майже усюди. З інтернетом нажаль набагато гірше. Мобільний Інтернет є центр, ХБК, таврік не весь десь біля парусу вже таке собі, острів, але до п'ятої бурси, далі теж не дуже.
Гуманітарка, нарешті припинились це політичне сафарі в центрі міста, волонтери по районах потроху почали її розподіляти, допомогають релігійні заклади і небайдужий приватний бізнес. Але все одно хаос.
Багато є публікацій про те що в місто завозять сотні тон гуманітарної допомоги, але я спостерігаю що по районах її все менше і менше.
Працює декілька магазинів і декілька заправок. Місто спустошене, кину далі фотографії. Навіть о 12 вкрай мало людей.
Проблематика.
Мало магазинів, аби скупитись сьогодні на вечерю довелось об'їхати пів міста це в 15 годин. Повертайтесь в місто
Теж саме с АЗС
Обстріли, вони є регулярно, але якось не вставляє, ніхто на них навіть не звертає уваги.
Велика проблема з переферійними районами та вулицями міста. Багато де, ні світла, ні води, ні зв'язку. Це східний, нафтогавань, глибоко на сенявіна, і так далі. Дуже багато людей скаржаться.
Воєнних в місті майже не має, спостерігаю поодинокі воєнних проїздом у місті, але щоб десь вони базувались, не бачив і не чув. Це ще раз доводить що русня просто тероризує цивільне населення.
Загалом місто виглядає як привид. Якщо пройтись по вулицях на серці туга.
Але жити можна, люди вже хоч не такі похмурі, потроху вже посміхаються, більш сміливо себе поводять, але тінь окупації дуже сильно наклалась на них. Всі кого я знав виглядають змарнілими, та постарілими. Тому окрім гуманітарної допомоги людям дуже потрібна психологічна підтримка, краще за все взяти цю людину, відвезти її кудись до цивілізації, дати походити вільно по вулицях і крамницях. Бо навіть зараз бачиш присутність остраху в діях містян. 

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів

Тэги: