День 280. 30 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 280. 30 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 30 Ноября 2022 19:07

Яку ще ціну ми маємо заплатити за мир та свободу.
Життя навчило складних уроків виживання. Спальні райони Херсона зараз мішень для обстрілів рашистами. Жителі міста живуть у холоді, багато будинків без вікон. Люди готували їжу на вулицях, збирали воду після дощу. При цьому всьому, не виїжджають, намагаються створити умови для життя у місті та кажуть, ми пережили окупацію, вистоїмо й надалі.
Херсонці незламні!
Всі чекаємо на звільнення області!


"...1..." Номер камери "на підвалі"! І такі є і 2, 3, 4, 5. І це в самому центрі міста, поруч дитячий майданчик, сучасна клініка, кав'ярня. У таких камерах російські спецслужби тримали людей. За що? Хто ці люди? Люди, яких тримали, звичайні українці. Вони лікарі, фотографи, вчителі, волонтери. А на думку російських спецслужбовців вони були екстремісти, терористи, нацисти. Що відбувалось за тими дверима? Там відбувались речі, які важко назвати просто злочином, звірством, тортурами. Бо там було гірше.Там було пекло. І це пекло було в Херсоні під час окупації в ХХІ ст...


Дивлюся відеоролики, які шокують. Мурманськ. І не тільки він. Багатоквартирні будинки. Туалети окремо. На певних відстанях від будинків. Народжується афоризм: "Чим далі туалети, тим більше гівна в головах".


Сьогодні знову накрило....
Біль і сум пронизує все тіло...
Нас "таких" багато, знаю...
У кожного своя історія, свої втрати, свої відчуття...
Але одне велике горе об'єднує нас усіх...
І на данному етапі, я не знаю, як з цим станом боротись?...
В душі величезна діра!
Просто хочеться назад...в наше минуле...і все...


Зараз дуже легко обирати подарунок на День Народження:
павербанк, ліхтарик чи лампу.
На ювілей - генератор!


Вчора опівдні, нарешті, дали електрику. Щедро дали, аж 260 вольт. Звісно ж, крім тестера, нічого в розетки не впихали, чекали, поки ''напір'' упаде до норми. Десь за три години напруга таки впала до 245 вольт. Оскільки терпець вже вривався - домашнім голосуванням одностайно назначили це новим стандартом мережі і урочисто ввімкнули холодильник. Він на радощах не вимикався цілу ніч, а вранці задоволено зітхнув і затих. Продукти у камері від несподіванки притислись одне до одного. Сьогодні тестер показав 232 вольта. Політ нормальний. Опівдні кран у ванній кімнаті гикнув і видав тонку цівку рідини кольору чаю середньої міцності. Зруйнована орками цивілізація повертається в оселі херсонців.

Приєднуйтеся до нас:
Більше матеріалів