День 278. 28 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 278. 28 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах
Автор: Євген Веселов 28 Ноября 2022 19:47

Ура!!! В нас з’явилося світло! Напруга 230! Холодильник( хоч вже і пустий) працює. Котел теж! Свято зі сльозами на очах! 22 дні ми витримали. Чоловік пішов включати генератор, завів, а сусід прибіг і каже: "Не заводь, є світло!"


Обстріли не припиняються, але більшість Херсонців під звуки вибухів просто кажуть, куди і за яким кораблем потрібно йти оркам. Найкращий показник ставлення городян до «руського міру», що «заходив у гості».


А знаєте, як херсонці зараз називають наше місто? "Фото-зона для чиновників і депутатів" - приїхав, сфоткався, виклав у мережу і поїхав геть.
Такий собі Кирило Тимошенко (заступник глави офісу Президента) ще три дні тому доповів Зеленському: "Ура! Херсон зі світлом" і виклав у мережу фото, де у теряві світяться вікна багатоповерхівок. Але, як з'ясувалося, підключено аж 5% домівок, а води - як не було, так і нема. І так живуть люди вже три тиждні ((.
PR - це складна наука, і, якщо заявлене в PR-і не підтверджується на практиці, то це викликає тільки огиду і розчарування. Але це ніяк не зрозуміють можновладці.
Нагадую, що населення лівого берегу знаходиться в стані гуманітарної катастрофи і чекає на організацію пунктів пропуску мирного населення на правий берег, поки Дніпро і його протоки не замерзли.


Був декілька днів в Херсоні. Тому не дуже писав. Якщо коротко.
1. В місті не відбувається в сфері відповідальності міської ради, майже нічого. Публікація з обірваними дротами яркий приклад. Два тижні висять.
2. Майже все, що зараз відбувається в місті це приватні підприємці, волонтери, державні органи та підприємства.
3. Обстріли 2-3 вибухи/прильоти в годину. Інтенсивність залежить від району, більше всього приходи острів, Антонівка, ХБК. На щастя, постраждалих не багато, але вони є.
4. Холодно, дуже холодно. Я так розумію міська влада не ночує у місті, або у них все дуже круто з опаленням. Я спав в квартирі, в одязі, в спальнику і спина дала дуба. Я не розумію чому про це ніхто не пише.
5. В місті гуманітарна катастрофа особливо в форматі гігієни. Помитись це мрія.
6. В гуманітарці хаос, комусь все іншим нічого, одинокі та інваліди кинуті на призволяще.


Херсон сьогодні - це хлопчик Богдан, який при свічці заколисує братика співаючи "Ой, у лузі..", це - подружня пара, яка боїться за 89-річного дідуся і шукає йому прихисток. Це - енергетики, які працюють без сну і відпочинку, лагодячи мережі, які знову і знову знищує ниций ворог. Це волонтери, це рятувальники і медики, які кидаються на порятунок під час прильотів! Херсон сьогодні - це постійні артобстріли і бомбардування ворога, і при цьому СТІЙКА віра херсонців в Перемогу України????????
Мій Херсон сьогодні - це МУЖНІ ЛЮДИ!!!
Ми з оператором Андрієм потрапили в зону прильоту, пробили колесо на уламках "прильотного мотлоху", дотягли до центру, я стала на "аварійці", а він побіг по допомогу. Перша ж автівка, яка їхала зупинилася!
"Що у Вас трапилося? Допомога потрібна?" Це неймовірно!!! Я ПИШАЮСЯ херсонцями, пишаюся рідною нацією!
Нічого в нашому житті не буває просто так! Я ніколи не була у Херсоні - до війни. Але сьогодні я тут, бо так треба! Красиве, суворе, горде, нескорене місто! Дякую тобі за емоції сильні і справжні
Ми вистоїмо, ми незламні!

После освобождения нашего поселка, еще недавно пустынные, безлюдные улицы, заполнились людьми. Конечно, не все из них праздно прогуливаются радуясь освобождению, чаще всего здесь цель несколько иная, ведь в поселке, то там- то здесь, раздают гуманитарную помощь.
Без сомнения, помощь это всегда хорошо, для тех, кому она, действительно, нужна. Однако, похоже, в некоторых случаях, она является "камнем преткновения" и плохо действует на людей... Впрочем, об этом я напишу чуть позднее, а пока, о другом...
Довольно часто, идя ранним утром с работы, встречал, ковыляющую навстречу старушку, с клюкой и огромной сумкой, явно спешившую к раздачи гуманитарных продуктов. Она живет по моей улице, домов через шесть-семь от меня.

Каждый раз, здороваясь с ней, я испытывал угрызения совести- бедная, немощная, вынуждена добывать себе пропитание...
И вдруг... как гром средь ясного неба!
Оказывается, сия бабушка, которая, как говорят соседи, прослыла отчаянной скандалисткой и никому не сделала ничего хорошего, приютила в своем подвале целых девять (!), то есть целое боеспособное отделение, рашистских "недобитков"!
Подвальных сидельцев вычислили и вместе с бабушкой, десятой для ровного счета, увезли получать должное возмездие..
Ну вот как теперь без подозрения смотреть на подобных старушек?


Одні казали не буде війни, інші що протримаємось 72 години, треті що війна буде 2-3неділі…
То не висловлюйте тепер своє
”експертне” бачення що Крим чи донбас буде тяжко ( самі знаємо) або неможливо звільнити. Краще дайте ТУ ЗБРОЮ що Україна просить і побачите як швидко закінчиться війна!
Україна переможе!

Приєднуйтеся до нас:

Жителі Високопільської громади подали вже 1300 заяв на отримання компенсацій за зруйноване житло

Жителі Херсонщини дали свідчення на заході ОБСЄ у Відні про злочини росіян

Додому повернули 16 дітей, депортованих із Херсонщини «на відпочинок»

Смертельна дамба поблизу Олександрівки: «Скільки там загинуло людей, невідомо й досі»