День 272. 22 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

День 272. 22 листопада. Що обговорюють херсонці у соцмережах

Автор: Євген Веселов 22 Ноября 2022 19:31

В квартирах херсонців температура 12 градусів, в декого +11. ОСББ на Таврійському мікрорайоні, де електроплити, отримали буржуйки для приготування їжі - по одній-дві на дев,ятиетажку. Готують на багатьох, підтримують один-одного. Сваха сказала, ще миколаївці, при всих їхній проблемах, привозять гарячі обіди в термоупаковках, хоч дорога зараз з Миколаєва складна. Допомагають і інші міста. Київ і Дніпропетровськ шлють швидкі допомоги і автобуси, інші міста -генератори. Головна проблема тепер - обстріли і обстріли. Не вгамовуються "асвабадітєлі", передають привіти "асвабаждьоним територіям РФ". Є поранені і вбиті. Тож, хто збирався повертатися, поки не спішіть.

Ті, що «сваіх не брасают» палили трупи військових на херсонському сміттєзвалищі.
Це бачили місцеві, які повідомляли, що прибували російські вантажівки з чорними пакетами, а потім стояв дикий сморід палених волосся та плоті. Ті, хто живе вікнами в той бік скаржились, що просто нічим було дихати.
Навіть близько підійти окупанти не дозволяли, все робилось секретно.
Детально про це написали The Guardian. Події цього літа. Кому цікаво й в кого ще є на це нерви

Наші, бандерівці так би мовити, відступивши і воюючи, лишили Херсон зі світлом, водою, теплом, комунальним транспортом. Згадую, як "освободітєлі" видали "листок" агітаційний, де те, що місто функціонує, приписали собі у заслуги.
"Освободітєлі" пішли і лишили за собою місто (яке "включили" у власних фантазіях у рф) , без світла, без водопостачання, без тепла, без спецтранспорту.
Вони обстрілюють місто, недарма вивезли суворових і ушакових з потьомкіним. Добрі, гуманні, високоморальні росіяни...
З Херсона відписалася людина сьогодні, що потрапила під обстріл. Їй пощастило, чоловіку неподалік - ні.


Неприпустимо!!!! На 1 Таврійсьуому в якомусь садку або школі має бути гуманітарний центр!!! Там з людей правлять 10 грн за літр кип'ятку!!!!!!

Укрзалізниця відкрила вільний продаж на потяг Київ-Херсон. Квитки і на сайті і в застосунку! Знаю, наскільки для багатьох це важливо.


Херсонці, які пережили окупацію багато розповідали про гівноякість усіх, абсолютно усіх продуктів з держави-окупанта. Корм для котів, цигарки, пепсі-кола, пиво - все на порядки нижчоі якості ніж украінське. Більше менше були з Білорусі, але все одно гірші за наші. Самі окупанти бігали в пошуках made in Ukraine…
Тобто, держава-гівно на всіх рівнях буття (суспільство, армія, економіка, їжа та інш.) страждає від такого стану речей. І не вигадала, при цьому, нічого кращого ніж приходити зі зброєю до сусідів, що живуть краще.


Швидкі, автобуси, рятувальники, поліцейські, харчі, генератори, паливо і всіляка допомога така дорогоцінна і необхідна. Неймовірне відчуття, що хтось далекий і невідомий дбає за херсонців. Це дуже зворушливо. Дякую, хто співпереживає і допомагає!


Перестаньте порівнювати Херсон з іншими містами!!!
Нас обстрілюють однаково, АЛЕ!!!
У вас є швидкі!!!
У вас є пожежні!!
Коли пишуть що "Ми це теж пережили", то ми переживаємо з вами різні війни!!!
Від вас, принаймі, Нова Пошта не відмовлялася!!!

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів