День 259. 9 листопада. Що обговорюють херсонці в соцмережах

День 259. 9 листопада. Що обговорюють херсонці в соцмережах

Автор: Євген Веселов 09 Ноября 2022 19:15

Єдність - почуття, що дає наснагу рухатись далі. Не бачила аркушу, бо сльози застилали очі, але тепло багатьох сердець, що так само завмирали від голосу Ади Роговцевої та тексту пані Іри, втішало та зігрівало. Текст радіодиктанту не ризикну виставити хоча він був прожитий і пережитий за короткі 20 хвилин, як ціле життя.
***
Писати і ревіти...
Цього року диктант національної єдності - це не про граматику та популяризацію мови, а скоріше про колективне переживання суспільством травми війни.
Це дуже важлива та необхідна частина нелегкого шляху суспільства нашої країни - виборсування з горя війни.
Писати текст під назвою "Твій дім" нині неможливо без емоцій. Кожен з нас має право висловлювати їх і не соромитись. Наші емоції - це ознака того, що впродовж восьми місяців та восьми років війни ми живі.
***
стремоусов був троянським конем - завдяки йому вся ця самопроголошена "влада" отримала спікера, який постійно демонстрував, що вони дніще.
Не знаю, здох чи ні, чи прибрали, чи карма, але, як це прекрасно, що у них лише такого гатунку "кадри".
***
Поранений, понівечений, але сильний духом стоїть наш Херсон разом з городянами, які тримають українське небо і чекають ЗСУ! Символіка ворожої держави поступово зникає з затишних вулиць українського Херсона! Український Херсон обов'язково відновиться!
***
Здравствуйте. Живы! Но очень страшно. Так же нет воды, света, отопления и связи. Интернет слабыми обрывками. Закупаю все на что хватает средств! Молитесь за Херсон.
***
С утра на градуснике минус три градуса мороза, а в большинстве районов Херсона уже третьи сутки ни электричества, ни тепла, ни воды. Просто напоминаю.
Старики говорят, что при немцах в 1941-1944 гг. было лучше.
***
Нескорені херсонці...
Вчителька української мови, яка викладала у моєї дитини на онлайн уроках, залишилася в Херсоні. До останнього, поки був зв'язок, проводила уроки! Розумієте!!! В окупованому місті, яке кишить руснею, контрольованим фсб інтернетом, де можна легко потрапити на підвал за проукраїнську позицію або якийсь натяк на це, проводити уроки УКРАЇНСЬКОЇ мови та й ще всеукраїнську хвилину мовчання, якщо урок о 9-ій годині!! Пишаюся і захоплююся такими людьми!
***
Російський "гуманізм" - це позбавляти українців житла, води, електроенергії, руйнувати цивільну інфраструктуру, розкрадати музеї, депортувати людей, вбивати і гвалтувати. І чинять це віддані пушкіністи і поціновувачі достоєвського. Може Папа щось не те читав?
***
фейсбук.
от правда, не знаю, хто у вас кончєний сидить, чому банять пости про війну в Україні. Я не знаю, чи усвідомлюєте ви, що за цим стоять криваві гроші росіян, які вбивають українських дітей. Ви, можливо, забули, що колись так само "толерантно" світ ставився до гітлера.
росія - країна вбивць. росіяни прийшли в Україну вбивати. Щоразу, коли якийсь пост про це потрапляє в бан, ваші руки стають брудними, вони у нашій крові.
Ви цими руками обіймаєте своїх дітей щовечора. Карма - вона існує. Гроші - це ще не все.
***
Думки українського сьогодення:
"Якщо ваші діти святкуватимуть Різдво нехай на них впаде ракета, бо мої не святкують у Харкові".
До якого маразму треба дійти, щоб нагнітати страх та страждання, бо в нас війна.
Війна з 14 року, нагадаю.
Дітей має бути дитинство незважаючи на війну, ми не маємо права відбирати у них Різдво.
Наші хлопці в ЗСУ для того, щоб тут діти жили і раділи життю, а ніяк не страждали і почуватися винними коли посміхаються.
Хто ви щоб судити дітей за мить радості, за посмішку?

Тэги:

Приєднуйтеся до нас:
Telegram-канал «Херсонська Гривна»
Google News
Більше матеріалів